Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nehéz elhinni, de még mindig...

Nehéz elhinni, de még mindig szűz vagyok 21 évesen, mert nem találom a párom. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintem sokan nem hinnének nekem, akik kicsit ismernek, h lány létemre még ennyi idősen is szűz vagyok, mert eléggé nyíltan beszélek magáról a szexről, nem vetem meg az erotikát akár a filmekben, akár a könyvekben, tehát nem vagyok az a szende szűz elméletben. Gyakorlatban viszont fogalmam sincs, hogy viselkednék. Nem nagyon járok társaságba, a barátaimmal általában ritkán tudunk találkozni, de akkor is csak beülünk vhová vagy egymáshoz megyünk, így esélyem sincs ismerkedni. Ugyan randiztam már srácokkal, akik FB-n rámírtak, de mind egytől egyig éretlenek voltak, és egyik randi sem sikerült jól :( Így az internetben csalódtam, nem is szeretnék itt ismerkedni (persze tudom, h itt is vannak normális férfiak, de meguntam ezeket a vakrandikat). Viszont baromira magányos vagyok, már lassan nincs olyan nap, mikor ne álmodoznék egy férfiról, aki sose egy konkrét személy, hanem egy kitalált figura. Hiányzik a szex is, de inkább a csók, az ölelés. De nem tudok egyik napról a másikra beleszeretni vkibe, ehhez nekem idő kell, és nem vagyok huzamosabb ideig férfiakkal. SZeretnék már végre én is egy érett és tapasztalt férfit, aki kiránt ebből a magányból. Mindenki azt mondja, h ismerkedni könnyű, meg elcsábítani egy férfit, de nekem vhogy mégse sikerül. Egyetemista vagyok, de egyetemen nagyon-nagyon kevés a pasi, mivel eléggé "lányos" szakra járok. Máshova nagyon meg nem járok, mint már említettem, egyik bnőm sem bulizós, mindannyian ilyen otthonülős könyvmolyok vagyunk. Az az egy vagy két barátnőm, aki nem ilyen, azok pedig ritkán hívnak vhova, nem hiszem, h túl jó társaság vagyok bulikban, nem az én világom (na nem mintha ott lehetne ismerkedni normális pasikkal). Néha úgy félek, h életem végéig egyedül maradok , pedig csak egy okos, művelt, érett pasit akarok, aki mellett igazi nő lehetek...

(nem bízom benne, hogy sikerül megoldást találni itt, de jól esett kiírni magamból).



2013. júl. 23. 23:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagy 21 évesen, nagy dolog, én is az vagyok még. Amúgy hasonlítunk. 20/F
2013. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen világ lett..21 évesen már ciki ha valaki szűz?
2013. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2-es: egyáltalán nem tartom cikinek, csak nagyon magányos vagyok férfi nélkül, és baromira hiányzik már a szex...
2013. júl. 23. 23:21
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha kisnovellát akarok olvasni, előveszem Krúdy-t. Máskor fog rövidebbre.
2013. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
0%
Ekkora regenyt biztos nem fogok elolvasni almos szemekkel...de annyit a cimben leirhattal volna,hogy mi vagy?csaj vagy fiu...
2013. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Én simán elolvastam :D. Sajnos nem tudok én sem mit tanácsolni. Első voltam.
2013. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"Nehéz elhinni, de még mindig szűz vagyok 21 évesen"

Most akkor szerinted?

2013. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Ez csak egy kérdés, nem több.
2013. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Bp-i vagy?
2013. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ha budapesti lennék, könnyű dolgom lenne, de egy kis falucskában lakom a határon túlon
2013. júl. 23. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!