Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kis pénisszel is lehet jó a szex?

Kis pénisszel is lehet jó a szex?

Figyelt kérdés

Az enyém mereven csak 12 cm és nagyobb már nem lesz. Volt már valakinek dolga ekkora mérettel? Ha igen, milyen volt? Vastagságra úgy gondolom átlagos. Nem vastag és nem is vékony. Gátlásos vagyok a méretem miatt, szorongok, kisebbségi komplexusom van. Kérem, hogy csak a témában tapasztalt nők írjanak! Köszönöm.


Az enyém kicsinek számít vagy esetleg rá lehet mondani, hogy átlagos?



2013. júl. 24. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Átlag alatti, de nem kell miatta rosszul érezned magad
2013. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Volt már 1 pasim kb. ekkora mérettel, nem volt semmi gond. Szerintem ez még bőven átlagos, feltéve hogy nem olyannal kezdesz, akin már a fél város átment és úgy ki van tágulva, hogy két kezed befér könyékig. :P
2013. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem mértem le, de a párom is nagyjából ilyen méretekkel rendelkezik. Már jóval 20 fölött van ő is, szóval nőni már neki se fog. De elképesztően jó vele a szex. Nem kell ezen parázni.

20/L

2013. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
A technikán múlik minden. Volt már olyan pasim, akinek nagy volt, mégse tudott vele jól bánni.
2013. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyom hiszem ezeket! Nekem 15x4,de a feleségem konkrétan a méretét kevesli,nem a minőségét.
2013. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még valaki?


Kedves utolsó! A 15x4-el szerintem sok nő elégedett lenne. Az enyémnél nagyobb. Lehet, hogy a feleséged túl tág és nem veled van a probléma?

2013. júl. 25. 11:03
 7/13 anonim válasza:
tenyleg a technika a fontosab!!!! de pl ha egyeb modon jol kimuveled magad azzal karpotolhatod a masikat. en pl voktam sraccal akinek olyan pici volt h be sem tette mert nem ert el odaig kutya pozban :-$:-$:-$ de viszont a kezevel, nyelvevel marha jol bant!!!! es igy is jo volt a sex,igaz mashogy...de jo!
2013. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre a válasz: Igeeen!

19/L


(Ja, akkor, ha tényleg átlag a vastagság persze. A nők is más-más méretűek ott "belül"... Annyi, hogy gyermeknemzéshez "el kell majd érned" egy bizonyos pontig...)

2013. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
az én pasimnak is kb ekkora és isteni vele a szex.én se hittem eddig,de tényleg nem a méret a lényeg
2013. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Vastagságra 3.5 cm az átmérője vagyis olyan 11 cm a kerülete. Ez átlagosnak számít ugye vagy vékony?


Az utolsónak: hol van ez a pont? Meddig kell elérni? Az enyém elegendő lesz ehhez? :)

2013. júl. 29. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!