Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap lefeküdtem a barátommal...

Tegnap lefeküdtem a barátommal és azóta barna folyásom van. Nem sok de van. Miért? (szüzességgel kapcs. Lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy nőgyógyászhoz kéne mennem,de egyedül nem tudnám elintézni,anyunak meg nem szólhatok,mert ha megtudja hogy már nem vagyok szüz abból nagy bajok lesznek..Szerintetek mit kéne csinálnom??

2013. júl. 27. 00:21
 1/8 Bummer ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vigyen el a barátod ha lefektet ak vállalja a következményeket
2013. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cyklon ***** válasza:
Legalább védekeztetek? :D
2013. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A barátom 4 hétig nincs itthon..
2013. júl. 27. 00:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Védekeztünk :)
2013. júl. 27. 00:29
 7/8 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2013. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is. Anyukának tessék szólni, ha nagy bajok lesznek belőle hanem. Szerintem amúgy is sejti, hogy nem fogtok szüzies életet élni. Én 17 vagyok 1 éve vesztettem el kb a szüzességem az volt az első, hogy hazajöttem és elmondtam anyának. Amúgy meg, mivel az anyád is jól ismer észrefogja venni az arcodon, hogy már nem vagy az. Plusz, mi van akkor ha mondjuk magától rájön és akkor lesznek még nagyobb bajok, abból hogy nem mondtad el. Gondolkodj már basszus, ez nem ciki, te is lettél valahogyan. Próbáld meg akkor ezt megértetni vele.


Barna folyásod azért van, mert átszakadt a szűzhártyád és még mindig vérzel egy kicsit a hüvelyeden belül. Napokig is eltarthat.

2013. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!