Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor tulajdonképpen mi...

Most akkor tulajdonképpen mi a helyzet a szüzességgel?

Figyelt kérdés

Sok kérdést átolvastam a válaszokkal együtt, és elég soknál írták, hogy szégyen illetve ha esetleg kitudódna akkor mindenki megvetne és kigúnyolna. Lehet én élek rossz helyen(Budapest), de még sosem tapasztaltam semmiféle hátrányos megkülönböztetést emiatt.(25 éves vagyok)

Egyrészt sose érdeklődött senki felőle, se nők se férfiak se fiúk se lányok. Másrészt ha véletlenül megkérdezték, hogy van-e barátnőm mondtam hogy jelenleg nincs. Ezután nem csinált belőle senki nagy ügyet én meg nem szoktam kifakadni, hogy jaj segítség szűz vagyok mentsenek meg. Nem értem, hogy mások mit idegeskednek miatta. Úgy vettem észre, hogy senki se foglakozik ezzel azok közül akik már nem szüzek, szerintem nem is néznek szűznek. Akik tudják rólam azok se piszkálnak vele, (mert én sokkal jobban tudok gúnyolódni mint mások lehet ezért..)

Végül is úgy gondolom, hogy ez nem hátrány egy párkapcsolat kialakulásánál, mert úgysem ezzel indítunk, hogy megmondjuk, hogy szüzek vagyunk, hanem először megkedveljük a másikat utána pedig már mindegy. Lehet én élek rossz környéken és az itteni alacsony százalékkal megáldott kommentelőknek van igazuk:D


2013. máj. 24. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le,hogy mi van vele?
2013. máj. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pain for Pleasure ***** válasza:

Bárcsak mindenki így gondolná...

Ne változz meg kérdező!

2013. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Nem olvastam végig a mondókádat, de a szüzességnek semmi értéke nincs, csak fel van nagyítva ez a téma.
2013. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de annyi értéke azért van h azzal oszthatod meg akit igazán szeretsz :)
2013. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nahát, pont ezen a véleményen vagyok én is.

Mintha magamról olvastam volna, csak egy eltérés van, hogy nem budapesti vagyok.

Mindenből van egy első alkalom, ez alapján sok mindenben "szüzek" vagyunk.

Ahogy a 7. hozzászóló is leírta csak fel van nagyítva ez a dolog.


25/F

2013. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!