Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nyáron el szeretném veszíteni...

Nyáron el szeretném veszíteni a szüzességem mindenképpen mit csináljak? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Tudom elég könnyen bele lehet kötni a kérdésbe mert hülyén hangzik én is tudom mit csináljak stb.. de nincs szerencsém a lányokkal egyáltalán ha valakinek tetszem ,találkozunk és ha esetleg nekem is tetszik nagyon erősen nem szimpatikus vagy valami vagy élőben nem is tetszik ha valaki nekem tetszik meg jól kijövök vele az meg általában nem akar tőlem semmit.Nem vagyok csúnya és nem nagyképűségből de tényleg nálam sokkal csúnyábbaknak van barátnője nem is egy.. 16 éves vagyok tudom van bőven aki később vesztette el és sokak szerint nem gáz de szeptembertől rohadt nehéz lesz az iskola és nem lesz túl sok időm a csajozásra a környezetemben meg kb 10ből heten már nem szüzek és elég gáz előttük . Elmennék prostihoz is(mármint nem valami igénytelen útszélihez )de ez lehet túlzás már de tényleg nem tudom mit csináljak és elhatároztam hogy 16 évesen mindenképp elveszítem de sok időm már nincs..szerintetek?

2013. júl. 27. 12:02
 1/8 Bummer ***** válasza:
Ez olyan mint a tippmix. Vagy bejön vagy nem. Nincs bevett séma. Ha minden kötél szakad menj "profihoz", de te neked kell tudni, hogy megéri e úgy.
2013. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bőven ráérszmég ezzel


hova ez a nagy siettség.

amugy midnig akkor elsz csajod amikor a legkevésbé várod. ha készülsz rá sosem fog összejönni.

2013. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha most lány lennél egyből kapnál 50pm-t:D így csak vigaszt kapsz, hogy majd egyszer talán...
2013. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ELSŐ! Ilyen hülye tanácsot adni hogy menjen prostihoz...hány éves vagy 17?


Ha 25 éves korodig nem sikerül akkor talán mehet a prosti:)


Mindenképpen egy olyan lánnyal veszítsd el akit kedvelsz és párkapcsolatban vagy vele, meglátod ez ki fog hatni az egész további életedre méghozzá pozitívan.

2013. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mindenképpen?
2013. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es ez miért törvényszerű?:D mi jelentősége van annak hogy kivel kefélsz elsőnek?
2013. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ti hány évesen vesztettétek el?
2013. júl. 27. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hogy nincs szerencséd a lányoknál, az túlzás, mert ide nem szerencse kell. Egy férfi nem kell szép legyen, ha nagyon jó szövege van. Amúgy én is ilyesmin filózok, de én nem amiatt, mert gáz mások előtt, hanem mert nekem kell az élvezet, az izgatottság. A Haverommal osztoznánk egy alkalmi lányon, de amúgy ha tényleg elakarod veszteni akkor csak vannak könnyűvérű lányok ott ahol laksz, méghozzá nem sült hülyék, szóval vigyázz, izgasd fel puszikkal, csókokkal, simogatással, nyalással, s már csak amikor extázisban van akkor kezdj neki a lényegnek. Lehet későn írtam, de sikerült elveszteni? Másfél hónap távlatában, és ha jól kalkulálsz egy élvezetes szex 1-2 óra. :) 16/F
2013. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!