Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem komoly kapcsolatban...

Ha nem komoly kapcsolatban akarom elveszteni a szüzességem az mennyire lesz rossz nekem lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem érzem azt,hogy 1 évig kapcsolatban kellene lennem egy fiúval,hogy elvegye a szüzességem.

Mindent olyan hamar megunok.


2013. júl. 23. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Mindent olyan hamar megunok."


Nem fogod túl sokra vinni akkor az életben..

2013. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokkal élvezetesebb olyan emberrel, akit szeretsz, erre gondolj.
2013. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
teh mágnespic sájú
2013. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én bele tudok szeretni egy olyan emberbe is 1 nap alatt akiről alig tudok valamit.


Ez azért van,mert ha sokat beszélgetek valakivel akkor BIZTOS,hogy találok benne vmi hibát és már túl agyalok mindent.....

2013. júl. 23. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Ha nagyon szeretnéd, tedd meg, de lehet, megbánod majd később. Ez már nem visszacsinálható.
2013. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Nem vagyunk egyformák!
2013. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.. Egyszer van ilyen lehetőség az életben :) A megfelelő időpontban kell kihasználnod a megfelelő partnerrel!
2013. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz vagy 14-15 éves. Nem is kell 1 évig kapcsolatban lenni, elég pár hónapot h megismerd, megszeresd a másikat. Bár ha neked jobb ha olyannal veszíted el aki nem szeret, nem figyel úgy oda rád..... stb. akkor csináld csak egy vadidegennel. Engem ugyan pont nem érdekel. Bár sztem te még gondolkodásilag sem vagy érett egy kapcsolatra. Aki így gondolkozik h oh én gyorsan bele tudok szeretni bárkibe de ha már 1 hibáját meglátom..... Tudod egy jó kapcsolat arról szól h a hibáival együtt fogadjuk el a másikat és úgy is szeretjük.
2013. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Nem komoly kapcsolatban vesztettem el, abszolút nem volt rossz lelkileg utána :)
2013. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem komoly kapcsolatban vesztettem el,nem volt rossz lelkileg.Ha újrakezdhetném csakis szerelemböl tenném
2013. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!