Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik olyan hogy nem bírtam...

Létezik olyan hogy nem bírtam megujjazni a szűz barátnőmet, szóval akkor neki fájni fog az első alkalom?

Figyelt kérdés
Gondolom attól is függ,hogy én mennyire figyelek rá..
2013. júl. 28. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
a szűzhártya átszakadása mindenkinek fáj, igy persze hogy fájni fog. Igen fogyelj rá ha azt mondja nem jó ahgyd abbba akkor tedd azt. Az a fontos hogy nagyon fel legyen izgulva mikor próbálod betenni vagy ujjjazni. A legjobb ha orgazmus közeli állapotban van. 29/N
2013. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, egyáltalán nem igaz, hogy a szűzhártya átszakadása mindenkinek fáj (vagy akkor én - sok más nőtársammal együtt - senki vagyok, mert semmi fájdalommal, vérzéssel nem járt az első, vagy bármely aktusom).

Kérdező, ezek szerint a barátnődnek elég erős szűzhártyája van. Szerintem ez még nem buktatja itt meg az egész dolgot, pláne egy alkalommal. Az is elképzelhető, hogy a lány nagyon ideges volt, nem lazított, nem volt eléggé felizgatva, tehát nem is a szűzhártyája miatt okozott neki a próbálkozás fájdalmat. Megérné még párszor megpróbálkoznotok vele, hátha tényleg ez a gond, aztán ha belejöttök, mikorra az aktusra kerül sor, minden más lesz. Viszont az is lehet, hogy az ujjazást nem bírja, de mikor beteszed neki, az nem fáj annyira. Ha semmire nem juttok a dologgal, lehet menni nőgyógyászhoz, aki tud segíteni ezen a problémán, de először is kitartás! Lazán, óvatosan és megfelelően felizgult állapotban próbáljátok.

Egyébként ő nem szokta magát ujjazni, esetleg nem használ tampont? Mert ez igazolhatná, hogy nem a szűzhártyája okoz gondot.

2013. júl. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
második és az nem lehet hogy már nem volt ép az a szűzhártya? Sok lánynak már nincs is mega mire oda kerül hogy nemi életet éljen. Vérezni nekem sem vérzett ahogy a többégnek nem, de a fájdalom azért általában mindenkinek van akkor amikor átszakad, mint tudjuk ez lehet maszturbállástól, tampon használattól, sporttól.
2013. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért nem tudtad megújjazni, mert be volt "sza..va", hogy fájni fog és ettől automatikusan összehúzódik a punci!

Nála az lenne a legjobb, ha olyankor és úgy dugnád be neki első alkalommal, amikor egyáltalán nem számít rá, de fel van izgulva!Én is így voltam! A barátom többször eljuttatott az orgazmusig úgy, hogy csak a kisajkak közé tette a farkát és kézzel húzogatta ott le-fel a csikló és a vagina között!(de meg sem próbálta bedugni!) Aztán a kb negyedik ilyen alkalommal egyszer csak (mikor már majdnem a csúcson voltam)bedugta tövig. Teljesen símán, minden fájdalom nélkül bement, pedig előtte pár héttel, amikor készültünk rá olyan szűk volt, hogy az újja sem fért be!

Tehát egyértelmű, hogy a lelkiállapot 90%-ban meghatározza, hogy egy lánynak fájni fog vagy sem!

2013. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem! köszi a sok választ!

Egyébként az számít valamit ha megfeszíti a hasizmát? Mert azt mondta hogy utána izomláz volt a hasába

2013. júl. 29. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok, megvolt a szűzhártyám! (:

Kérdező, az igen is számít, mert annak a jele, hogy totálisan feszült volt a barátnőd, egyébként lehet, hogy ő észre sem vette. Nekem is úgy volt anno, hogy a párom ujjazott, és mondta, hogy lazuljak el. Akkor eszméltem rá, hogy mennyire görcsösen feszítem be magam (a hasizmomat is).

Az érdekes, amit a negyedik válaszoló írt, bár nem tudom, mindenkinek sikerülhet-e ilyen simán, talán megpróbálhatod te is. Arra figyelj, hogy közben ha simogatod a lányt, érezheted, ha feszült. Akkor próbálkozz, ha laza.

2013. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan érzem azt hogy feszült?Például befeszíti a hasát?
2013. júl. 29. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, többek közt. De figyeld az arcát is, az is sok mindent elárul. Sok sikert egyébként! (:
2013. júl. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük!:)
2013. júl. 30. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!