Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúként csak számomra undorító...

Fiúként csak számomra undorító, amikor egy lány úgy viselkedik, mint egy rossz szűzkva?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogyan tetszhet ez valakinek? Mindenkinek más az ízlése, ez oké. De szerintem vannak azért határok.


Szűzk*rvák alatt azokat értem akik:


Havonta, vagy akár hetente más-más fiúval járnak. Minden második fiúnál bepróbálkoznak, hülyítik a srácokat, fogdoznak mindenkit mindenhol, állandóan arról mesélnek, hogy milyen jók az ágyban (pedig senkivel se feküdtek le soha), nyáron olyan ruhákban járnak, amit minden örömlány megirigyelhetne, játsszák magukat, és meg vannak győződve róla, hogy mindenki beléjük szerelmes.


Oké, hogy ha nekem nem tetszik, ne foglalkozzak vele, csak érdekel, hogy az ilyen mégis kinek tetszik? Lefeküdni senkivel sem fekszenek le, így aki csak a szexre hajt (én nem), az is csak megszívja velük.

Miért viselkednek így?


Nem undorító? És nem csak a 16-19-es korosztályból láttam ilyet, láttam már 13-14 évest is, hogy 13 éves létére kint van a fél segge.



2013. júl. 31. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, csak az érdekel, kinek tetszik? Hát ha látod ezt a jelenséget akkor a srácokat is látod, akiknek tetszik.
2013. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem. Hanem szimplán nem értem őket. Mivel úgysem fekszenek le senkivel (pedig sok olyan fiú van, aki csak 1 szexre hajt), senkivel sem akarnak tartós kapcsolatot (ha akarnának, nem járnának havonta mással), akkor mi értelme van ennek a viselkedésnek?


Egyáltalán kikből lesznek a szűzkrvák?

2013. júl. 31. 15:47
 3/6 anonim válasza:

Nem csak számodra, számomra is undorítóak.

19/F

2013. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számomra is. 19/F

Azért csinálják, mert szeretnek a középpontban lenni, játszadozi. De könnyen ki lehet őket szúrni, pár év múlva pedig tényleg kur.vák vagy partikur.vák lesznek belőlük.

2013. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
csoda h van olyan fiú akinek ez feltűnik és idegesíti xd 16/L
2013. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok fiú ismerősöm közül is, kezdenek rájönni hogy nem kéne ribikkel foglalkozni, 1-2 szerencsére rá is jött.:D
2013. aug. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!