Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, nők.19 évesen még nem...

Lányok, nők.19 évesen még nem vesztettem el, és félek, hogy fájni fog, vagy rossz lesz. Nektek milyen volt? Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Most van egy barátom,másfél éve járunk majdnem,és ő eddig várt,de tegnap este majdnem lefeküdtünk,de én megijedtem,és leálltam.Ő nem volt mérges,nagyon megértő srác,és úgy érzem,hogy ő az igazi,hiszen ha eddig várt rám,és ilyen jó velem,akkor biztosan.Elmesélnétek,hogy nektek milyen volt amikor elvesztettétek?És azzal a sráccal,férfival még mindig együtt vagytok?Kérlek,tanácsoljatok valamit,hogy ne legyek ideges.Az normális,ha félek?


19/L



2013. júl. 3. 14:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Én 3 évig voltam vele együtt, fájt kicsit, de a vége felé már jobb volt, 2-3 alaklom után meg nem volt semmi gondom :)


Nem fáj annyira, csak egy kicsit ilyen csípő érzés volt, simán ki lehet bírni, 2. alaklomnál is ilyen érzés volt az elején. nem kell félned, nem fáj annyira, simán kibírható :)

2013. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Előfordulhat, hogy fájni fog, de ez csökkenthető, sőt teljesen elkerülhető. Fontos a hosszú és jó előjáték, hogy kellően benedvesedj. Megfelelő hely, ahol tuti nem nyitnak rátok, így ezen sem görcsöltök. És persze a védekezés, nem csak azért, mert az mindig kell, hanem mert így a te fejedben sem az jár, hogy "úristen és ha baj lesz ebből?"


Tehát meg kell teremteni a megfelelő körülményeket, és akkor szinte az összes stresszfaktort ki tudod iktatni. Az, hogy félsz, teljesen normális, az ismeretlentől mindig fél az ember. De túl esel majd rajta és rájössz, nem is kellett volna ezen ennyit görcsölni :)

2013. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátodnak van már tapasztalata, akkor nem lesz gond. Az, hogy félsz, nem gond. Én is ideges voltam, de a barátom tapasztalt volt és nem fájt. 6 évig voltunk együtt. Ha tervezitek az első alkalmat, akkor esetleg ihatnál egy pohár bort, hogy ellazulj. Kevésbé leszel ideges.
2013. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly volt, 18 voltam. A sráccal fél éve voltam együtt, de régóta ismertem. Előtte sokat pettingeltünk, már nem voltunk szégyenlősek és megismertük egymás testét.

Nagyon-nagyon jó volt, az elején icipicit fájt, de nem volt vészes, mikor megjön és görcsöl, ezerszer rosszabb :D utána élveztem. :)

2013. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja: azóta is együtt vagyunk :)
2013. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Normális ha izgulsz. A félelem is, habár szerintem te kicsit túlaggódod.

Nekem az első nem volt túl kellemes, de elég rövid ideig tartott, szóval túl lehetett élni. Nem fáj olyan nagyon, mint ahogy gondolod, nincs okod félni.

Hála Istennek már nem vagyok azzal a sráccal, még csak az kéne :D

Szerintem ne parázz, engedd el magad, amennyire lehet. Sokat pettingeljetek előtte, ez fontos mert ha száraz odabenn, akkor még kellemetlenebb lesz. Sodródj az árral, ha a srác nem szűz, akkor majd ő irányít és ami a fő, védekezzetek!

2013. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szia! Teljesen természetes, ha félsz a dologtól, de nem kell ráparázni mert úgy sokkal rosszabb és nemélvezed te és a párod sem.. ha görcsölsz hogy jól csinálod, vagy fájni fog, annál rosszabb lesz és nagyban befolyásolja a későbbi nemi életedet. Egyébként átérzem rajtad van a nyomás ha már eddig vártál vele olyannal akarod akivel sokáig együtt leszel, szeret meg minden. Én annyi tanácsot tudok adni, ha tényleg szereted és ő is téged ( ha már ennyit várt rád, valószínű szeret ) akkor nincs min filózni, de semmi képp ne készüljetek rá mert egész nap ezen fogsz kattogni, történjen spontán. Amúgy nem nagy szám az egész, az én esetemben sokkal rosszabbra számítottam és nemis fájt annyira mint ahogy azt a fülembe ültették :) remélem tudtam segíteni, szép napot!
2013. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos szeret,mert ki várna majdnem másfél évet egy olyan lányra,mint én? :/ Ezért is félek még..mert mi van,ha elriasztom?Vannak kis hurkáim a hasamon :( És félek,hogy elriasztom,ha meglátja őket,vagy ha meglát meztelenül...
2013. júl. 3. 14:39
 9/15 anonim válasza:
Azt írtad majdnem lefeküdtetek és még nem látott meztelenül??? Strandon sem voltatok soha?? Egyébként hidd el, ha bármi baja lenne veled, már nem lennétek együtt. Ez nem számít, ezeket a hülyeségeket felejtsd el!
2013. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha azt a hülyeséget kivered a fejedből hogy nem fogsz tetszeni neki úgy ahogy vagy annyival könnyebb lesz:) úgy szeret ahogy vagy, tetszeni fogsz neki;) Hajrá!
2013. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!