Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki mikor vesztette el a...

Ki mikor vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mert már szeretnék lefeküdni a barátommal, de nem tudom mikor lenne ideális. 15/L

2013. aug. 2. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Holnap.
2013. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
majd egyszer 24/L
2013. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
40%
Én 16 évesen de hát ez mindenkinek más, egyébként szerintem 15 fölött rendben van ha tényleg szereted. 16/F
2013. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát. Még a flegmázóknak is.:)
2013. aug. 2. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán (valszeg.) soha. :)
2013. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

még nem


20f

2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 jozsko válasza:
100%
Szerintem meg varj egypar evet, bocsi tudom gagyin hangzik de mégis, ha belegondolsz az csak egy ejszaka aminek vege ugyanugy mint minden eddigi ejszakanak eletedben csak a mult marad. Ha igazan szeret nem fogja toled kovetelni, vagyis ha varsz vele megtudhatod mennyire is szeret igazan. Nem fog elofordulni hogy utanna par nappal lelep mert csak kihasznalt meg ilyenek. Nem kell mindenkinek az agybabujkalos divatot kovetnie. Ja ha belegondolsz majd ha felnott leszel tobb lehetoseged lessz ra hogy szebre csinald ezt az estet. Ha kesobb megleled az igazi nagy ot nem lessz rossz erzesed semm azutan miutann elhagyott :P
2013. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még nem és a barátnőm se(17/F,16/L) Nagyon szeretjük egymást és még barátnőm nem áll rá készen lelkileg. De én nagyon szeretem és addig várok még nem érzem/mondja, hogy szeretné. Amúgy 3 hónapja vagyunk együtt:) Neki én vagyok az első barátja nekem már nem. Na de a tanácsom. Várjatok:) Addig ott van a peetting az is egy jó móka barátodnak is neked is tetszeni fog, nem lehetsz terhes+ megismeritek egymás testét és barátod kanosságát is nagyon le fogja hűteni(Én már csak tudom;D:)) Most lehet, hogy azt gondolod kis semmi tapasztalatlan 17 éves mit tud ő a szerelemről ezekről de szerintem hallgas rám és azokra akik azt mondják várj:)Lefekvésre(mármint barátoddal,aktus stb) várj 1 évet, csak ennyit tudok mondani:)
2013. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer talán sikerül..

23f

2013. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szergej55 ***** válasza:
Soha, és nem életcéééél. De te csinálhatod, ahogy akarod, az nem az én dolgom.
2013. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!