Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan, aki egy nála...

Van itt olyan, aki egy nála (sokkal) idősebb "ismerős" pasival vesztette el a szüzességét? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

Nos, volt már, hogy tettem fel kérdést a ebben a témakörben és elég sokan írtak nekem privátot, volt olyan is, aki felajánlotta, hogy elveszi a szüzességemet, mert ő "különösen gyengéden bánna velem, stb stb..." és utána még barátok is lehetünk.Ezek többségében 30 feletti pasik voltak (vagy legalábbis annak mondták magukat). Én természetesen még csak nem is válaszoltam nekik, ilyesmi meg sem fordulna a fejemben, pláne nem netről keresek szexpartnert az első alkalomhoz....

A kérdésem az lenne, hogy veletek volt-e már olyan, hogy egy (nem feltétlenül netes) ismerősötök felajánlotta nektek, hogy "szúztelenít" titeket? Ha igen, volt olyan aki belement?

Csak kiváncsiságból kérdezem, az értelmes válaszokat előre is köszi. :) 20/L



2013. júl. 16. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkeseredésedben már fontolgatod mi? :)
2013. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj!

Ez nem egy olyan dolog,amit egy olyan embernek kéne odaadnod aki iránt nem érzel semmit.

Ha beleszeretsz a jövőben egy fiúba,és ő is kölcsönösen szeretni fog,hidd el ez nagy megtiszteltetés egy fiúnak,főleg ha a szerelme ajándékozza meg ilyennel.

Remélem segítettem.

2013. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, nem az itt a kérdés, hogy kivel meg hogy veszítsem el, én várok az "igazira", nem fogok lefeküdni minden jöttmenttel :D a kérdés az, hogy volt-e már olyan hogy ilyen ajánlatot kapott valaki és el is fogadta?
2013. júl. 16. 20:00
 4/4 anonim válasza:
43%
Ha eszed van a szüzességed egy olyan fiúnak adod akit tiszta szívedből szeretsz, és nem egy ismeretlennek, aki AKÁR pedofil is lehet.
2013. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!