Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért hajtanak a fiúk a szűz...

Miért hajtanak a fiúk a szűz lányokra?

Figyelt kérdés

Mi az elvezet abban, hogy jól meg kínozol egy lányt meg magadat is, aztán meg jó idő el kell teljen mig mindenre megtanítod, és végre partnerképes lesz.

Példaként vegyünk egy hasonlatot.

Nem könnyebb egy már tapasztaltabb női személlyel,mint egy jajjgató kislánnyal, aki ma még akarja, s holnap már nem?

Mennyivel jobb is az élvezet szempontjából is nem?

Gondolok én arra is, hogy tényleg szép dolog ha te veszed el valaki szüzességét, de Te számoltál-e valaha azzal, hogy egy életre szóló nyomot hagysz valaki lelkében?

Ez egy meghatárózó pont, mindenki életében, s bár pillanatnyilag mivel tapasztalatlan, később rájön hogy nincs viszonyítási alapja és elhagy?

Vagy ha elcselszel valamit, akkor emiatt utáni fogja a szexet...?



2013. aug. 2. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom mert szűkebb,és nem hordoz nemi betegségeket.
2013. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"tényleg szép dolog ha te veszed el valaki szüzességét, de Te számoltál-e valaha azzal, hogy egy életre szóló nyomot hagysz valaki lelkében?"


Abban egyetértek hogy ez egy életre szóló nyom. DE. Ez lehet pozitív és lehet negatív is. Az pedig hogy te esetleg félsz hogy nem vagy elég jó az ágyban ahhoz hogy egy lány számára POZITÍV első élményt okozz az a te magánproblémád, a szűz lányok erről nem tehetnek. A te készülékedben van a hiba nem az övékben.

2013. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nikiofficial97 ***** válasza:
100%
MI az hogy megkínzol egy lányt?Nem mondom hogy nem fáj,persze nem mindenkinek,de nem elvernek,vagy megkorbácsolnak.A fiú ettől meg miért lenne megkínozva?Bullshit!Ha egyszer szeretek valakit,nem hagyom el csak azért,mert nincs viszonyítási alapom.Annyira túl van már spilázva ez a téma.Igen,az első fontos,de hidd le mélyebb nyomot fog hagyni bennem az,ha meglesz a jogsim,vagy az első kocsim,vagy mondjuk a saját lakásom.Mondom ezt úgy, hogy szűz vagyok.
2013. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16/L vagyok 1.válaszoló voltam
2013. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Gondoljuk tovább a logikádat.

Akkor ki fogja megdugni a szűz lányokat? Hogyan fog szaporodni az emberi faj?

2013. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm, nem is tudtam, hogy ránk hajtanak, de akkor megnyugodtam. Még a végén kiderül, hogy előnyöm is van.. :O
2013. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Leírok pár dolgot, aztán vagy egyetértenek vele a többiek vagy sem, de szerintem ez a kérdés immáron századszor is túl van pörgetve.

- 34 éves férfi vagyok és egyetlen egy ismerősöm sincs és soha nem is volt aki szűz nőt akart. A férfiak nem hülyék. Ha kell, elveszik egy lány szüzességét, de kinek kell az a sok macera? Biztos van ilyen, de nagyon kevés, így a kérdés máris értelmét veszti.

- az, hogy szűkebb, egy oltári nagy baromság. Ez a genetikától függ, nem a szüzességtől. Van akinek 30 évesen olyan szűk, hogy egy méretesebb pénisz fájdalmat okoz, de ismertem olyan 20 éves vékony lányt, aki olyan tág volt, hogy kifejezetten nehéz volt elmennem...

- a megkínzásos hülyeségre nem is reagálok inkább

- nyilván van egy erkölcsi, érzelmi, elvi vonatkozása a dolognak, vannak benne pozitívumok, de szerintem nagyon hamar kinövi az ember fia ezt a szüzesség elvevős vágyat, ha valaha is létezett benne ilyen.

- a szüzesség elvételt egy kalap alá veszed valami hosszabb távú kapcsolattal is, hogy majd rájön és elhagy meg mittudomén. Elárulok valamit. Minden fiatalon kezdődő kapcsolat véget ér. Vagy később, vagy korábban, de ha szűz, ha nem szűz, tutira nem élte még ki magát, tutira nem ismeri magát, nem tudja mit akar, nem tudja milyen férfi tetszik neki. Tudok ellenpéldát, csak még mielőtt valaki elkezd a nagyanyjával példálózni, de akármilyen ideológiát mögé rakhattok, egy fiatal lán nem tud jól választani. Nagyanyáinkat is megcsinálták a legények a szántóföldön, ne legyenek illúzióitok.


Na szóval jól elkanyarodtam a kérdéstől, de a fentiek alapján a rövid válaszom az, hogy nem hajtanak a fiúk a szűz lányokra.

2013. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az új mindig jobb :D meg pluszban az még egy plusz kötődés egy szinten,hogy a lány szüzességét te vetted el...vagy neked adja 15/F
2013. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem értem, mért baj neked az, ha mások szűz lánnyal kezdenek, mi közöd van hozzá?Akkor maradjak életem végéig szűz vagy mégis hogy gondoltad ezt?Akik még tapasztalatlanok, azoknak minden vágya ,hogy legyen végre valakijük, hogy átélhessék milyen a szex.Gondolj bele, ha többet nem lenne esélyed senkinél, vajon az mennyire tetszene?Azért, mert Te elcseszted ne más szívja már meg a levét...
2013. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!