Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj ha nem tudom elkepzelni...

Az baj ha nem tudom elkepzelni az elso alkalmat a velem korabeli sracokkal?

Figyelt kérdés
Sok baratom volt de meg egyikkel sem tudtam elkepzelni....kb egyidosek voltak velem 1 vagy 2 evvel votak idosebbek maximum...de volt h idosebbeetebb pasik bokoltak nekem...veluk szivesebben vesztenem el....15/L

2013. aug. 2. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nahát,akkor várj pár évet,akkor azok a pasik is idősebbek lesznek!
2013. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 nikiofficial97 ***** válasza:
100%

Egy idősebb pasi több tapasztalattal rendelkezik ,az biztos.Szerintem csak ezért izgat ennyire.


17/L

2013. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem még nem állsz rá készen, azért van ez.

Szerintem mivel látod, hogy ők még "kicsik", nem elég férfiasak stb, így lehet, hogy tudat alatt magadról is tudod, hogy kicsi vagy még ehhez.

Nem értél meg rá lelkileg.

Még várj 1-2 évet én azt javaslom. :)

Amúgy nyugi, 15 évesen én is így voltam, mint te, meg a legtöbb korodbeli lányra jellemző ez, de gyorsan kinövi ezt az ember. :)

22L

2013. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, szerintem nem baj. Szerintem az lenne fura, ha nem vonzódnék idősebb pasikhoz :D

15/L

2013. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat....utolso komentelonek foleg! Meg mindenkepp varok vele 1 evet minimum!!! Lehet tobbet is...csak szerettem vol a tudni, hogy masok szerint ez baj e...
2013. aug. 2. 23:41
 6/12 Iksz Dé válasza:
0%
Elveszem, ha nekem adod... 25/F
2013. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hova abánatba sietsz? Nem maradsz le semmiről.
2013. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem sietek..egyatalan nem sietek...meg nem is tervezek semmit a kozeljovoben...de...ez...ez most normalis?!kamaszkorral jar?
2013. aug. 3. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A fiúk lassabban érnek, s egy 15 éves fiú még igen-igen gyereknek látszik egy lány szemében.
2013. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ezzel nincs semmi baj, de számolj azzal, h egy idősebb fiúnak is maximum egy újabb lyuk leszel a nadrágszíján...annyira idősekkel akiknek már nem...nos azokkal meg már neked nem kéne kapcsolatba bonyolódnod.
2013. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!