Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtennétek a helyemben? Több...

Megtennétek a helyemben? Több lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval van egy pasim, akivel már 8 hónapja járunk. Ezt a szüleink elfogadták, támogatnak minket. Régebben is téma lett a szex, de nem akartuk elhamarkodni...most viszont mindketten érezzük, hogy megtennénk. Csak van egy kis gond...

Én augusztus 31-én leszek 16, a pasim pedig szeptemberben 17 és nem tudom, hogy a szüleim mit szólnának ehhez a dologhoz. :/

Igazából én személy szerint nem szeretném, hogy tudjanak róla, ezt inkább titokban tenném meg és ebben a szerelmem is egyetért

Na jó, tudom, lefekszünk egymással, megtörténik és kész, de én eléggé aggódós típus vagyok, aki belegondol a késöbbi dolgokba is. Pl. mi van, ha szakítunk a pasimmal, összejövök utána valamikor egy másik sráccal, eljön a szex és ha esetleg pont abban a srácban találom meg a jövöm, aztán megtudják a szüleim, hogy nem is voltam szüz, amikor az elsö megtörtént azzal a sráccal? Vagy ne adj' Isten nögyógyászati problémám lesz és ott derül ki, hogy elvesztettem a szüzességem? Anyuék kinyírnának, nem tudnék soha többé a szemükbe nézni, engem különben is arra tanítottak, hogy becsületes, jó lány legyek, amit be is tartottam, nem hazudtam nekik. És most egy ilyen dolgot eltitkoljak? Hatalmas lelkiismeret furdalásom lenne. :( Ráadásul elég régimódiak, ez az egyik nagy baj, úgysem értenék meg, hogy attól, mert kiskorúnak számítok, még szerethetek valakit, akinek odaadhatom a szüzességem.

És légyszi ne írjatok olyan válaszokat, hogy "ez az én életem, azt csinálok, amit akarok", meg ilyesmiket.

Mit tennétek a helyemben?? Kész vagyok rá, de a hazugság visszatart. Az is kizárt, hogy elmondjam nekik, képesek lennének eltiltani a pasim végleg...

És bocsi az esetleges helyesírási hibákért!!



2013. aug. 3. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Én megtenném a helyedben. Ezek a mi van ha kérdések feleslegesek.
2013. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert utána folyton azon fogsz aggódni, hogy mikor derül ki. Amíg nem mered felvállalni, addig ne tedd. Még nem vagy elég érett hozzá, úgy tűnik.
2013. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
0%
Ez nagyon gaz! Mi koze a szuleidnek a te nemi eletedhez? Mi kozuk hozza hogy kivel veszited el a szuzesseged! Nagyon gaz!
2013. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
A parlagfű, az gaz! :D A szülei tartják el, egy kis közük csak van hozzá.
2013. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ment a zöld! :)

#1 igen, sajnos ilyen típus vagyok, mindig ez a "Mi van ha......?" :/ :D

#2 egyetértek, ezt én is így gondolom. :) És sajnos tényleg mindig csak idegeskednék. :/

2013. aug. 3. 18:35
 6/18 A kérdező kommentje:

#3 pont ezt írtam, hogy ilyen válaszokat nem kértem! Már bocsánat..

És a 4.-nek tudok igazat adni! Attól, hogy nekem van saját életem, még fiatalkorú vagyok és nem én vagyok saját magamért a felelös. Mármint úgy értem, hogy van beleszólásuk az életembe, böven!

2013. aug. 3. 18:39
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Legyél lazább, baromira túlbonyolítod az életet :) Így nem lesz könnyű ;)
2013. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#5 hát köszi, megpróbálom megfogadni! ;))

Csak mindig félek a dolgok következményeitöl, leginkább a negatívtól. :(

Pedig egyébként pozitív gondolkodású, hangulatú ember vagyok. :) Teli félelemmel. :(

2013. aug. 3. 19:06
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreírtam! A "#5" kezdetü a #7-esnek szólt! :)
2013. aug. 3. 19:07
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikusan egy olyan kérdés, amihez szüleidnek nem sok köze van. Egyébként nem értem ezt a "nem akarok hazudni" dolgot. Más az, hogy nem dörgölöd az orruk alá a dolgot, és hogy egy explicit kérdésre nem igaz választ adsz. Viszont ne mondd, hogy rajtad rendszeresen számon kérik otthon, hogy mi a helyzet "odalent"?:D

Ha tudod, hogy folyamatosan rettegni fogsz a kérdéstől, ne tegyétek meg, többet ér a lelki békéd. Egyébként behatolás nélkül is lehet szex, például a petting vagy orális formában, ez talán "kompromisszumos" megoldás lehet nektek (nőgyógyásztól így pl nem kellene félned).

2013. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!