Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátomnak én lennék az...

A barátomnak én lennék az első, viszont én már lefeküdtem az előző pasimmal. Mit csináljak hogy olyan legyen az első amit élvez? Mit kell tennem, mondanom, stb. Kicsit zöldfülü még ilyen téren.

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ne éreztesd vele hogy az
2013. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ösztönösen ment. Max annyi a dolgod, hogy kicsit kényezteted a kezeddel/száddal előtte.
2013. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon szeretném hogy jó legyen neki. nem akarok semmiolyat tenni amit ő nem akar..
2013. aug. 5. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól írták, ne éreztesd vele, hogy még szűz, bíztasd, tanítgasd, hogy mi a jó neked.
2013. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyaktól indulva lefele csókolgasd egészen a hasa aljáig ! Majd fölfele vissza nyakig ! Próbáld meg a fülét puszilgatni belemondani 1-2 dolgot hogy mit szeretnél te mit csináljon veled , és te mit fogsz vele csinálni meg hogy beindultál rá és kívánod őt ! Finoman vezéreld kedved szerint , mutasd meg neki a Szex édes ízét ! Én ezeket kaptam első sexnél nekem tetszett ! Egy próbát megér ! :) 18/F
2013. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy egy férfi szűz, még nem egy hülye gyerek, hogy zöldfülünek hívd. Abban a helyzetben voltam, mint a te párod és már megbántam, hogy tapasztalt csajjal feküdtem le először (azóta is együtt vagyunk, 3,5 éve). Nem azért volt rossz, mert én csináltam volna rosszul. Ha 10x nem élvezett el, akkor egyszer sem. Lelkileg mentem rá teljesen. Egy tapasztalt csaj akárhogy is vesszük olyan, hogy már más járt benne. Számomra szörnyen megalázó. Ha újrakezdhetném vagy egy szűz lánnyal feküdnék le ha szűz vagyok, vagy senkivel, de megvárnám vele a házasságot. Nekem azóta is szar lelkileg, hogy vele vagyok. Valószínű a szexet annyira tartod a kapcsolatodban, mint egy csókot. Szerintem inkább keress egy tapasztalt srácot, aki ugyanúgy tesz a dologra, mint te.
2013. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te mégis hány éves vagy,hogy zöldfülűnek hívod a barátodat???marha kedves vagy,inkább legyen szűz,mint tiniként több pasival szexeljen,mint pl te
2013. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!