Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a 18éves barátotokról kiderülne, hogy neki te voltál az első? 16 vagyok nekem a jelenlegi barátom a második volt akivel lefeküdtem.

Figyelt kérdés
Nem gáz hogy 18 évesen első voltam neki ? Tapasztalatlan vagy aranyos ? Esetleg esetlennek gondoljátok hogy félénk vagy örüljek neki ? mi a véleményetek?
2012. júl. 30. 18:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
örülj neki, az gáz hogy neked 16 évesen van pasid, sőt már a második, te aztán tapasztalt lehetsz, de én nem lennék rá büszke
2012. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

bahh. -.-

A fiúk alapból később érnek, mondjuk nem azt jelenti, hogy a lányokat már 16 évesen többen kéne, hogy megdugják...

áá

2012. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
mind2 jogos, becsüld meg!
2012. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van, ha 18 éves és te vagy neki az első? Ez nem tapasztalantan, se nem aranyos. Egy normális ember lehet, aki csak azért, mert 18 éves, még nem tette seggbe a fél várost annak érdekében, hogy elmondhassa mekkora menőcsávó. Ez nem inkább pozitív?


...

Nem értem a mai fiatalokat. Ha 14 évesen nem szűz a csaj, az a baj. Ha szerencsétlen 18 éves srác meg még az, akkor meg fúdegázmáá. Mi nektek a jó?

2012. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
17 leszek jövő hónap 5.én szerintem nem gáz , hogy jelenleg 16 majdnem 17 évesen volt 1 barátom akivel elvesztettem és van a jelenlegi szerintem ebben nincs semmi (amúgy nem én voltam a kérdés témája ) köszi a választ bár a " lehordást " nem értem , de ti tudjátok ,kinek mi...
2012. júl. 30. 18:58
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
itt senki nem hordott le senkit, de van neked elég bajod ha így gondolkodsz, minek lenne gáz istenem? inkább örülnöd kellene neki dehát "kinek mi"
2012. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem 14 hanem 16 évesen vesztettem el nem mondtam , hogy gáz kérdeztem , hogy mi a vélemyényetek róla személy szerint örülök h nem b..ot minden féle k..át csak érdekelt hogy mások mit gondolnak erről!
2012. júl. 30. 19:01
 8/27 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Szerintem az a legnagyobb gáz, hogy Te gáznak titulálod őt, csak mert még 18 évesen nem volt senkije. Hát mikor kezdje? 12 évesen?
2012. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A többség válaszából ítélve pontosan azt gonodoljuk, hogy te vagy a gáz.
2012. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem titulálom gáznak! örülök, hogy nem volt senkije nem járt minden k...ban a véleményeteket kérdeztem róla nem magamról!!!
2012. júl. 30. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!