Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves fiú vagyok és szűz....

20 éves fiú vagyok és szűz. Ez gond? Nem akarom csak úgy eldobni, bár tudom, ez más, mint a lányok esetében. Megakarom találni az igazit de lassan úgy érzem ez eléggé lehetetlen. Mindenesetre probléma vagy zavaró ha 20 évesen valaki még szűz?

Figyelt kérdés
Nem volt még párkapcsolatom se. Kinézetileg eléggé átlagos vagyok, tehát nem valami fogatlan rémség néz szembe a tükörből (nem mintha ez zavaró tényező lenne). A személyiségem sem olyan borzalmas talán. Istenhívő ember vagyok tehát embert nem őltem még és szeretek másokkal rendes lenni. Persze ez nem tesz engem valami kiváltságos emberré csak arra akartam utalni, hogy nem egy utálatos, mindenkibe belekötő alak vagyok.

2013. aug. 7. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"embert nem őltem még"


Ez egy jó pont a csajoknál!

2013. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem baj

(zavaró tényező lenne ha egy fogatlan rémség lennél)

2013. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Don't fos, én 19 vagyok, és idén nyáron kaptam puszit lánytól legelőször, ez a legnagyobb élményem eddig.
2013. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2013. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gond, csak te problémázol rajta. Remélem, megtalálod az igazit- ne érzed, hogy lehetetlen. Aki tetszik, annak udvarolj, hódítsd meg a szívét kérd meg a kezét és alapítsatok családoz. Ez a klasszikus, bevált módszer. Csak azt hiszik az emberek, hogy van ennél jobb. Nincs, sok bukdácsolás, csalódás, fájdalom és későbánat van. Biztos vagyok, hogy ábrándozik rólad egy szelíd, kedves lány, holdvilágos nyári éjszakán. Meg kell keresned, fel kell lelned.
2013. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*családoT
2013. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16tól 22éves koromig én is így voltam mint te. Aztán most meg prostihoz járkálok.
2013. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LeftBehind ***** válasza:
47%
Nem akarok senki álmokkal telt szivárványába beleszarni,de 20 évesen ne az igazit keresd,hanem bárkit akinek tetszel annyira hogy lefeküdjön veled.
2013. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
"nem öltem még" sííírok :DD
2013. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
LeftBehind, attól, hogy te nem vagy egy ép ember, másmég lehet az. Nem kellene osztanod az észt, csak kárt tudsz tenni!
2013. aug. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!