Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Lehetetlen ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy csaj, aki nagyon tetszik nekem, látásból ismerem csak sajnos, de nem tudom, hogy mit csináljak, mert látszatra teljesen esélytelennek tűnik, hogy össze jöjjek vele, de nem akarom feladni úgy, hogy még el sem kezdtem :( Ő nagyon követi a divatot, nagyon sokat ad magára, én meg sajnos szegényebb családba születtem, szóval én ezt nem nagyon engedhetem meg magamnak :( Vannak problémám az ismerkedéssel is sajnos :/ Szóval akkor ez most lehetetlen helyzet?:S

2012. nov. 13. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen! Semmi nem az! Tudja, hogy neked bejön? Ha nem mondd el neki!/Ha igen, mit reagált rá? És hagyd az internetet! Csak elront mindent! (Tapasztalatból tudom!)
2012. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

jól mondja az előttem szóló semmi sem lehetetlen! szerintem a pénz nem számít most csak megtudod hívni egy-két dologra...

vegyél egy nagy levegőt és menj oda hozzá!

akár holnap...

utána le írhatnád hogy sikerült:D

2012. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindenképpen örülnék a bóknak, mosolynak, viccnek (természetesen csak határokon belül), kedves gesztusoknak, és ha látnám, hogy óvatosan(!) közeledne felém.:)
2012. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!