Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még mindig látszik a szűzhárty...

Még mindig látszik a szűzhártyám. Ez normális?

Figyelt kérdés
7 éve veszítettem el a szüzességemet, de még mindig látszik a szűzhártyám maradványa. (A bunkó válaszok megelőzése érdekében nem csináltam soha extrém durva szexet és összesen 2 párom volt, mind a 2 hosszú, s még mindig a 2. párommal vagyok). Ő mondta, hogy ha (ez hülyén fog hangzani) széthúzza, akkor látszik, hogy hol "szakadt szét". Úgy illenek össze kb, mint a puzzle. Sose volt bajom vele, nem is fáj, meg semmi, csak furcsa. Azt hittem, hogy tök szimetrikus ott lent, nem ilyen "szétszakadt". Ez másnak is ilyen, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? (Amúgy nekem nagyon fájt az első még anno és véreztem is). 22/L

2013. aug. 8. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szeirtnem teljesen normális. Bár bevallom nem szotkam kukucskálni mikor lent vagyok de ha neked eddig ezzel nem volt problémád és a párodnak sem akkor ezután se lesz. :)

sok boldogságot nektek. :)

2013. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos erősebb a szűzhártyád mint az átlagnak ezért is fájt, hisz nehéz volt átszakítani. Nem gond.
2013. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel valóban nincsen semmi baj. Ha nem fáj, akkor semmi gond. :)
2013. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is normális nincs vele baj, viszont ha kötözködni szeretnék akkor talán nem 15 évesen kellett volna elveszíteni :)
2013. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Még van pofája azt írni hogy nem 15 évesen kellet volna XD
2013. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem 15 évesen kellett volna, ebben amúgy teljesen igazad van, de így alakult, mindig utólag okos már az ember. :)
2013. aug. 8. 12:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
majd szüléskor el fog tűnni talán teljesen. Ha nem zavar a szexben, akkor meg ne foglalkozzatok vele.
2013. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, 2 pasival voltam eddig. 3 hete voltam magán nődokinál, ő mondta és ilyen kameraszerűséggel meg is mutatta, hogy ott van a szhártyám maradványa. Semmi extra nincs ebben, kinek így sikerül, kinek úgy.
2013. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is. :) Nem zavar, csak szerintem furin néz ki. :) Az oldala van megszakadva. Na mind1, igazából észre sem vettem volna, szóval "megfér ott" csak beparáztam. :) Am ment a zöld kéz mindenkinek. :)
2013. aug. 8. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem az a gond hogy 15 évesen veszítik el hanem hogy valami nyomi kis pöcc$el aki nem tudja rendesen fájdalommentesen csinálni!


Amúgy a szűzhártya lyukas. Ezért elég hülye a neve. Ezt fél évvel ezelőttig nem is tudtam. Nem raktam össze hogy valahol a menstruációs vér kijön. :)


Na mindegy, a lényeg hogy van akinek ez a szűkítő gyűrű nem szakad át, van akinek megmaradnak a foszlányok és van akinek visszahúzódnak. Ez genetika és semmilyen más következménye nincs.

Sok nőnek van ez így.

Manapság ebből kiindulva egyes helyeken felütötte a fejét a szüzesség visszaállító plasztika amikor ezeket a lifegő darabokat összevarrják. Asszem elsődlegesen arab kultúrákban szokás ahol ennek jelentősége van.

28F

2013. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!