Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok, de a fiu...

Még szűz vagyok, de a fiu akivel kavarok úgy tudja, hogy már nem. Ha megujjaz és kinyal rájöhet, hogy szűz vagyok még? és ujjazásal átszakadhat a szűzhártyám? Nem fogok vérezni az elsö ujjazásra? Normális válaszokat. Köszii

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
hát elképzelhető pedig ... mondd el neki, mert valószínűleg vérezni fogsz ha nem is az ujjazásnál, majd később
2011. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Inkog Nito ***** válasza:
De igen vérezhetsz.És ajánlatos hogy elmond neki,mert ezzel átvered és a végén még rohadtul fog fájni,mert azt hiszi hogy nem kell téged annyira félteni.
2011. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
beszéld meg vele, szerintem örülni fog annak, hogy még az vagy és annak is, hogy őszinte vagy és megtudod beszélni vele ezeket a dolgokat
2011. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tuti hogy vérezni fogsz jobb ha elmondod neki az igazat :)

Utána pedig gyengéd lesz veled egész aktus alatt mivel tudja hogy neked ez lesz az első :)

2011. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát azért nem biszti, hogy vérezni fogsz... de lehet.

De én nem értem mért kell ebből akkora problémát csinálni. Mármint, ha szegény nincs honnan tudja, akkor csak el kéne neki mondani nem?

Csak szerintem logikus?

Vagy nem tom, de én régen pl. csak úgy spontán elmondtam a pasimnak, hogy még szűz vagyok és előte nem ugrottam oda a gépéhez, hogy feltegyem http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex kategóriában ezt a kérdést...

2011. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem is verezni fogsz , mivel ugytudja hogy mar nem vagy szuz es akor nem lesz ojan vigyazatos , mint lene ha elmondanad!

de miert mondtad neki hogy mar nemvagy szuz? nem szegyen az

egyepkent meg hany eves vagy?

2011. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, köszönöm a válaszokat. holnap elmondom neki és megbeszélem vele ezt a dolgot.:)
2011. dec. 15. 23:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínű h egyből rá fog jönni ha van egy kis esze de ez teljesen lényegtelen!!!!

Ami számít az az h ez gondot okoz-e neki!!! Ha ő normális ér értelmes és nem egy idióta barom, akkor nem csinál belőle nagy ügyet! Ha meg nem akarja akkor írj és velem tutira nem kell csalódnod! :) ;)

2011. dec. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kellett volna hazudni neki. Nem szégyen 16 évesen szűznek lenni...
2011. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki; lehet, hogy örülni is fog ennek a hírnek. - Vele fogod elveszteni a szüzességed, így érzi, hogy megbízol benne, és képes vagy "átadni" magad! :)
2011. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!