Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztése után...

A szüzesség elvesztése után is panaszaim vannak? (a többi lent)

Figyelt kérdés

7.31-én lefeküdtem a párommal először, és 7.30-án múlt el a menstruációm. Persze szűz voltam még és védekeztünk is, gumi szakadás nem volt-csúszás sem és nem is bennem èlvezett el. Szóval a terhesség azt hiszem ki van csukva, vagy mégsem?!

Alhasi panaszaim vannak, (tompán fájdogál és érzékeny) és a derekam is fáj már 1-2 napja (de nem úgy mintha megakarna jönni, nem az a "Majd le szakad" érzés, igazából alig tudom megfogalmazni). Szerintetek mi a probléma? Kidörzsölt volna? vagy valami más baj van ? vagy csak annyira félek, hogy nehogy terhes legyek, hogy beképzelem magamnak?? Aki tapasztalt hasonlót a szüzessége elvesztése után az írjon légyszíves!! Fontos lenne! Hülye válaszokat nem kérek! 17/L


2013. aug. 9. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan azért, mert közvetlenül menstruáció után megzavart a barátod. Hiszen nem tudom mekkora méretei vannak egy nagybb lökés után, ami a vezeték tetejéhez is felérhet és ezzel későbbiekben fájdalmakat okozhat.
2013. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem is ugyan ezek a panaszaim voltak miután elveszítettem , de nem lettem terhes csak egyszerűen nemtudom..:D de az a lényeg h nem kell félned.:) minden rendben van.:)
2013. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem terhesség ez, hanem olyankor vesztetted el, amikor az ivarszerveid még elég kényes és érzékeny állapotban voltak. Elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg valami fertőzést összeszedhettél azért. Ha pár nap alatt nem múlik el, vagy rosszabbodik, akkor ajánlatos volna nőgyógyász segítségét kérned.
2013. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16cm neki nyugalomban :)) de az előtt nagyon sokat pettingeltünk is és az az igazság, hogy mikor sor került erre, kellően fel voltam készítve szoval nem fájt, olyan volt mintha már a 20-ik szeretkezésünknél jártunk volna és hát mivel nem fájt csak élveztem így nem tartittuk annyira fontosnak azt hogy lassan csinálja és a legóvatosabban. De a végén már kedett dörzsölni és fájni. Egyébként köszönöm a válaszokat, remélem elmúlik!! :)
2013. aug. 9. 12:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Az alhasi fájdalom majdnem 1 hetes, a derékfájás 1-2 napos ://
2013. aug. 9. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, de ilyenekre ne gondolj már légyszíves ha védekeztetek és nem is benned ment el! Képtelenség!

Az meg biztos, hogy a derékfájás nem ezzel köthető össze :DD Nekem is fáj a derekam, elfeküdtem... -.- Mostantól mindent a szexhez fogsz kötni? :D

2013. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi igazad van :DD csak annyira parás vagyok:DD a szüleim péppé vernének ha terhes lennék és ezt olastam h a derék ezért is fájhat:// szóval most be vagyok zsongva :DD :/
2013. aug. 9. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyászati kételyeid támadnak, akkor azért van a nőgyógyász, hogy felkeresd. Ha elkaptál valamit, kell hozzá, hogy megvizsgáljon és felírjon neked valamit rá. De egyéb okok is közrejátszhatnak, szóval mindenképpen ajánlatos elmenned hozzá. Mellesleg nem kell vigyél magaddal szülőt az orvoshoz, de jól jöhet a lelki támogatás a barátod vagy legjobb barátnőd részéről, ha először mész ilyen helyre.
2013. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! Remélem sikerül eljutnom hozzá.
2013. aug. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!