Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap elvesztettem a szüzessé...

Tegnap elvesztettem a szüzességem de nem véreztem csak egy nagyon picit, de inkább ilyen barnás színe volt. Ma viszont rendesen vérzek. Ez a sex miatt van, vagy megjött netán? 16L

Figyelt kérdés
Nagyon felek, kérlek rendes válszokat.

2013. aug. 11. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Le leszek szavazva, de; az ilyenek mért szexelnek?!
2013. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erdekes, en sem tudom. Pedig eleg idos vagyok.

Nekem sem vertzett aznap, viszont masnaop kicsit igen, es a 2.3. szex alkalmaval is.

2013. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először is ne félj! Az nem baj ha nem véreztél akkor (mert én sem akkor, sem utána nem véreztem), azt meg csak érzed, hogy azért vérzel mert megjött. Előfordulhatott, hogy pont akkor veszítetted el amikor meg is kellett jönnie. De ezt neked kell érezned.
2013. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, sőt nekem akkor nem is vérzett, de másnaptól kezdve kb 5 napig...és a következő menstruációm 1 hetet késett, szóval esélyes lehet mind2, főleg hapár nap múlva meg kéne jöjjön
2013. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A vérzés azért van mert mindenkinek más milyen vastag a szűzhártyája.Akinek vastagabb a szűzhàrtyája annak az első alkalommal biztos hogy vérezni fog.
2013. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!