Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha még nem rendesen jön meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem rendesen jön meg tehát olyan barnás véres menstruációm van olyan 0. nap féle nálam bevehetem a kezdő tablettát a fogamzásgátlóból mert ugye az írja a papír hogy a menstruáció első napján kell bevenni de ez annak számít e?

Figyelt kérdés
Így is ugyanúgy hat?
2011. febr. 13. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0. nap? ez nem a Sziget...
2011. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy ez még nem rendes vérzés nálam!De hogy most is bevehetem e a tablettából az első szemet?
2011. febr. 13. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én is így vettem be az elsőt anno.
2011. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azaz:

"Ha még nem rendesen jön meg, tehát olyan barnás véres menstruációm van a mondhatni 0. napon nálam, bevehetem a kezdő tablettát a fogamzásgátlóból? Mert azT írja a papír, hogy a menstruáció első napján kell bevenni, de (nem tudom, hogy) ez annak számít(-e)?


Így is ugyanúgy hat?"


És szerintem nincs olyan, hogy nulladik nap. Ha annyira nem normális, akkor beszélned kéne a dokiddal, ha meg annyira nem furcsa, akkor csak Neked nem olyan erőteljes az első napod, és igen beveheted.

2011. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a választ tehát akkor ezt veszem az első napnak nem pedig a nulladiknak. :)
2011. febr. 13. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első napnak az számít, mikor rendes PIROS vér jön.

Akkor vedd be az elsőt!

2011. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Hogy alátámasszam:


"Kedves Doktor Úr!


Az első piros vérzéses nap számít első napnak vagy már az előtte lévő 2 nap barnázás is.


3-5.nap között kell vérvételre menjek.


Köszönettel:Andika


A piros sokkal szebb szín kedves Andika. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"



"Tisztelt Doktor Úr!


A ciklusom 5. napján kell elkezdenem gyógyszert szednem. Meg is jött, de tegnap csak minimális rózsaszínes-barnás folyás volt, mára lett erősebb, rendes vérzés. Ilyenkor melyik számít első napnak?


Válaszát és segítségét köszönöm!


Üdvözlettel:


Nóra


A mai kedves Nóra. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"

2011. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!