Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri várnom az "igazira"?!...

Megéri várnom az "igazira"?! Többi Lent!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még szűz a barátnőim és a társaságomban lévő lányok már nem szüzek,és viszont szégyenlem hogy az vagyok és vannak ciki helyzetek pl amikor felhozódik a szex téma én csak ülök ott és nézek magam elé mivel nem tudok róla semmit mondani!..

Gondolkodtam sokat azok hogy egyszerűen csak valakivel elveszíteni nem szerelemből,persze a legnagyobb álmom az volt hogy egyszer szerelemből fogom magam oda adni a pasimnak,de nem tudom mit csináljak!

Segítsetek!!



2013. aug. 14. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Ásd el magad, 17 évesen még szűz vagy?! Ultra ciki vagy! Most azonnal keríts egy pasit aki megdug, hogy menő legyél!!!
2013. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez nem dicsőség h a barátaidat már mind ... De ez a mai világ, viszont próbáld magad nem kellemetlenül érezni mást sajnos nem tudsz tenni. (illetve kényszerből ne tedd, ha mindenki elkezd kútba ugrani te is utánuk ugrasz?)
2013. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Arra gondoltál már, hogy olyan pasit keress, akinek aztán szívesen odaadod magad, amikor készen állsz és ne szexpartnert?-.-
2013. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Didiiayer ***** válasza:
100%
Ha te szerelemből akarod elveszíteni akkor ne feküdj le csak azért egy pasival, mert ezt te cikinek érzed a barátnőid miatt. Előbb-utóbb biztos jön egy srác, akit szeretni fogsz és majd akkor vele.
2013. aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok, nem szűz barátnőkkel, de kenem-vágom a témát, annyira hogy nem zavar, ha feljön a szex beszélgetésnél. Nyilván az elmélet kevés, és a lényeg a gyakorlat, de olvasgass egy kicsit a témakörben, akár itt gyiken is. Ilyen hülyeség miatt( ideiglenesen nem tudsz társalogni) ne akarj akárkivel lefeküdni.
2013. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, és megvártam a pillanatot amikor eljött a szerelem, és rózsaszínfelhő és minden tökéletes volt és egyáltalán nem bántam meg.

Más amikor olyannak adod aki szeretsz és aki szeret, mert pont úgy voltam mind Te.

Megmakacsoltam magam, és kerítettem magamnak egy asit, aki csak arra kellett volna, hogy veszítsem már el...

De olyan dúrva volt velem.. Nem is törődött azzal, hogy nekem ez az első és hogy félek és hogy még teljesen nem készültem fel rá, úgy fogdosott meg... Szóval kellemetlen emlék, végúl nem tettem meg, nem mertem vele lefeküdni mert annyira durva volt, pedig egészen eddig a pillanatig nagyon kedvesnek mutatkozott és megígérte, hogy semmi érzelmi kötöséd és hogy majd ügyel rám., és úgy csinálja, hogy ne fájjon meg stb.

Aztán végül még a kezemet is rángatta...

Kellemetlen volt, s szinte fél év kellet míg feldolgoztam.

A jelenlegi páromat jól megvárattatam, de amikor odaadtam magam neki... hát leírhatatlanul szép volt. Hidd el, inkább minthogy egy életen át szégyeld, és egy rossz és keserű emlékkel maradj ami megjegyezném egy életen át kísérni fog inkább várj, míg eljön az igazi, mert tuti el fog jöni az is.

Megéri várni hidd el, tapasztalatból beszélek. 18/L

2013. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Le kell szarni!Miért ciki ez?Ez egyáltalán nem égő.Mondom ezt úgy,hogy 22 éves fejjel még szűz vagyok férfi létemre.Hihetetlen mennyire égő vagyok.Én is voltam buliban.Rákérdeztek,hogy voltam-e már nővel,én pedig megmondtam,hogy nem.Normális társaságokban ez nem ciki.

Nekem érzelmek nélkül nem menne.A nagy szerelmek viszont engem elkerültek,szóval maradt ez az állapot.Lehet,hogy marad is.

Szóval szerintem úgy dönts,hogy később ne bánd meg!Ha muszájból veszted el,akkor szerintem biztos,hogy meg fogod bánni.

2013. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*pasit
2013. aug. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat!:)
2013. aug. 14. 00:49
 10/16 A kérdező kommentje:
De bunkó vagy!! -,-
2013. aug. 14. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!