Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érzések nélkül...

Szerintetek érzések nélkül vagy szerelem nélkül megéri el veszíteni a szüzességet? Vagy csak tiszta szerelemmel? Ha valaki egy komoly kapcsolatra vágyik inkább érdemes adóig meghagyni hogy az legyen a szimbólum hogy csak az övé az!?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelemmel. Én sajnos az első hibába estem.
2013. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerelemmel én azt mondom:) inkább várj akkor vele,de sajnos sokan esnek az első hibába hogy nem szerelmesek és belemennek :(
2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én végül is úgy vagyok, hogy azzal történt, akit szerettem, viszont kapcsolaton kívül. Szerintem ez azok számára járható út csak, akik el tudnak vonatkoztatni. Én nem ajánlom senkinek. Nekem nem okozott törést, mert tudtam, mit akarok, és alaposan átgondoltam előtte, de van, aki nem tud vele megküzdeni. Nekem is csak a szerencse segített, mert előre láthatólag hiába hiszed, hogy nem bánod meg, utólag könnyen megváltozik minden. Van, aki képes kezelni a dolgot, van, aki nem. Szerintem nem éri meg szerelem nélkül, mert nagyon necces a lelki sérülés.
2013. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Majdnem 4 hónapja ismertem meg a bnőmet és 2 és fél hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Történtek már pettingek de még úgy is h szeretjük egymást meg akarjuk várni a 3 - 4 hónapot. Mindketten szüzek vagyunk és mindketten szerelemből akartuk/ akarjuk elveszíteni :) Azt tanácsolom h mindenképp szerelemből tedd meg te is :)
2013. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazatok van lehet így ki röhögik az embert vagy nem hogy vagy sokáig vár vele van aki meg az első disco ban részegen megdugja a csajt a vécébe valahogy nekem a bizalom nagyon fontos tudjak érezni iránta valami vonzódást mert egy éjszakás kalandoknak nem vagyok hívője
2013. júl. 10. 22:43
 6/6 brokenbone válasza:
tökmindegy.a mostani bnőmmel vesztettem el, amikor megtörtént először még nem voltak erősek az érzéseink, főleg az enyémek nem annyira, de nem bántam meg felesleges várni attól nem hiszem, hogy jobb lesz.
2013. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!