Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyira utálom magam a melleim...

Annyira utálom magam a melleim miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az alkatommal és az arcommal megbarátkoztam, mivel sokan mondják hogy csinos és szép vagyok. (másfél év az anorexia és a bulimia határán táncolok, de azt hiszem lassan megjavul minden.) De akárhányszor meglátom a melleimet legszívesebben elsírnám magam. Nem olyan nagyok 75B-sek, de a formájuk valami tragikus és nagyon félek hogy senkinek nem fogok kelleni emiatt. Főleg mert még csak 16 vagyok...akkor mi lesz később?

Ui: Tudom, azzal fogtok jönni, hogy rakjak fel képet...találtam egy hozzám hasonlót, csak az enyémek kisebbek és talán nem lógnak ennyire.


[link]


Nem tudom mit csináljak, nagyon utálom magam miatta..A velem egy idős lányok melltartó nélkül járkálnak én meg még önmagammal szemben is szégyellem a testem. Ráadásul van egy fiú aki nagyon tetszik és ő is szeret engem, és még nagyon messze vagyunk attól hogy lefeküdjek vele, és ki tudja eljutunk e addig, de már most félek a gondolattól hogy mit szólna akármelyik fiú is ha így látna....Segítsetek :( 16/l



2013. aug. 14. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szar a link
2013. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Eggy újabb linkelőmester nem megy a link xDD
2013. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem a mellméret, forma, ami számít, legalábbis nálam :)
2013. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg ronda. De, ha "Ő IS SZERET ENGEM", akkor mi a bajod van?
2013. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
A linkmesterezők is baromi okosak lehetnek, másold ki a linket és illeszd meg.
2013. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja, sikerült megnéznem. ha szeret a srác, nem tök mindegy? amúgy meg magadnak köszönd, az anorexia/bulimia bánt el így a melleiddel
2013. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ötös: *be
2013. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hát nem tudom mi lehet, nálam működik a link, de akkor itt van megint.


Amúgy pont az ilyen "kedves" hozzászólásokra van szükségem, tisztában vagyok vele, hogy ronda, de mindent meg lehet mondani, csak szépen..És lehet hogy az evési zavaraim is rájátszottak erre, de arról meg megint nem tehetek, hogy amíg el nem kezdtem hányni koplalni, addig mindenki piszkált és kinevetett.

Nektek, hogy esne ha egy súlyos problémátokra olyanokat mondanék mint ti.

És a fiúról meg csak annyit, hogy lehet, hogy szeret, de kitudja mennyire írja felül a kapcsolatokat az ilyesmi.


[link]

2013. aug. 14. 17:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Forbidden


You don't have permission to access /b/breasts/o/boobs-cd-npg.jpg on this server.


Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

2013. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Saját melledről küldjél képet, arc nélkül.
2013. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!