Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuz lannyal hogyan kell...

Szuz lannyal hogyan kell banni az elsonel?

Figyelt kérdés
Mar voltam szuz lannyal, szenvedes volt, fajt neki elhuzta magat stb... Az uj baratnom szinten szuz meg, nem akarom megismetelni az akkori esetet... Ez nem olyan egyszeru h beteszem es pakolom mint a tapasztaltabb lanyoknal. Veluk nincs is baj. De szuz lanynal azt se tudom hogy alljak neki! H rakjam be eloszor?! Gyorsan?! Lassan?! Teljesen tanacstalan vagyok..:S

2013. aug. 16. 01:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mi a bajotok az ekezetekkel??
2013. aug. 16. 01:12
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem telóról ír...
2013. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az van h sztem igy is ertheto, ha meg ennyire kotozkodni akartok, menjetek mashova, en csak segitseget es tanacsokat varok
2013. aug. 16. 01:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Turelem. Akar napokra is lebonthatod. Elso nap csak elojatek. Masodik nap mar ket ujjal ujjazd. Harmadikra meg mar tetszik nem tetszik szex lesz. A valtoztatas jogat fenttarva! par kulcsszo:

Ovatossag. Figyelmesseg. Torodes. Erzekiesseg. Szerelem. Tisztelet. Sok sikert igy ekezetek nelkul.

2013. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, telorol irok es nem nagyon volt kedvem fel oraig irni ezt a szoveget
2013. aug. 16. 01:14
 6/19 anonim válasza:
Ahogy érzed.. :-). Bánj vele óvatosan..
2013. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Konkretan leginkabb az elso behatolassal van gondom... Nem tudom h hogyan csinaljam h ne fajjon annyira neki
2013. aug. 16. 01:17
 8/19 A kérdező kommentje:
Elvagytok am az ekezetekkel...:)
2013. aug. 16. 01:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Igyekeztem nem sokat kesni:)
2013. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ez tole fugg de tulnyonoreszt nem csak az elso faj. Kell egy kis gyakorlat vagy hogy mondjam. Gondolj csak az aso tenyer bulikra. Szokni kell
2013. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!