Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuz lannyal hogyan kell...

Szuz lannyal hogyan kell banni az elsonel?

Figyelt kérdés
Mar voltam szuz lannyal, szenvedes volt, fajt neki elhuzta magat stb... Az uj baratnom szinten szuz meg, nem akarom megismetelni az akkori esetet... Ez nem olyan egyszeru h beteszem es pakolom mint a tapasztaltabb lanyoknal. Veluk nincs is baj. De szuz lanynal azt se tudom hogy alljak neki! H rakjam be eloszor?! Gyorsan?! Lassan?! Teljesen tanacstalan vagyok..:S

2013. aug. 16. 01:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Aso tenyer? Neharagudj ezt nem ertem:D
2013. aug. 16. 01:24
 12/19 anonim ***** válasza:
lassan tedd be, meg izgasd fel eléggé, amennyire cak lehet, de ez egyénfüggő.... lehet az h te hanyatt vagy és őt rádül, akkor ő irányít, ő érzi mennyire fáj meg ilyenek. és figyelj rá oda nagyon, ha a legkisebb jelét is észreveszed h fájhat neki akkor hagyd abba és kérdezd meg h fáje, meg csókolgasd közben, keresd meg az erogén zónáit, simogasd ilyenek...
2013. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kidorzsoli.vizholyag. De egy ido utan megkemenyedik a borod a tenyereden. Bmxezem es a palyat asni kell a jo magyarorszagon
2013. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!! Azt akkor mar tudom h lassan kell.
2013. aug. 16. 01:31
 15/19 anonim ***** válasza:
Szárazon seggbe.
2013. aug. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
tágítsd előtte 1-2 ujjal, a saját méretedhez igazodva. Meg izgasd, legyél figyelmes, szánj rá időt. Ha fáj neki, akkor inkább izgasd máshogy, és próbálkozz óvatosan :)
2013. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

csatt egy marha nagy pofon már a legelején aztán durr be neki amíg magához nem tér az első meglepődéstől :D

aztán már "bejáródik" :D

2013. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Leginkább a barátnőd reakciót figyeld.

Mikor én szűz voltam, először szép lassan kezdtük. Nem fájt nagyon, viszont az a kis fájdalom jó sokáig eltartott mire szép lassan berakta... Aztán a következő alkalom előtt megbeszéltük, hogy előtte izgasson fel rendesen, és ha már jó nedves vagyok akkor gyorsabban rakja be, úgy hamarabb túlesünk rajta.. Azóta is a legelején fáj, de így hamarabb elmúlik. Nyilván nem csak fogja és bevágja és döngöl is, tehát óvatosan, de jobb nekem egy határozott mozdulattal :D

De ez én vagyok, lehet ő lassan szeretné. A lényeg hogy legyél figyelmes, közben csókolgasd, simogasd, akármi amit szeretne, az egyrészt megnyugtató, másrészt kicsit eltereli a figyelmet az esetleges fájdalomról.

2013. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Na jó.. Figyu..elő játék.. ha engedi ujjazd meg egy ujjal Második nap eggy újjal kezd majd gyorsíts ezt követően lassíts lassitás közben tedd be a Második ujjad ha ez meg van csak finoman nyugodtan és nagyon lassan fokozatosan gyorsíts csókolgasd simogasd a másik kezeddel mondd,h szereted stb stb csiklóját is izgasd harmadik nap tehetsz elősszőr egyet majd kettőt, ugyan az a trükk gyorsítás lassítás és mehet a következő új és a negyedik napon mehetsz te egy új két új három új és jöhetsz hidd el így biztos nem fog fájni.A szüzesség elvesztése azért fáj,mert szűk a lyuk.Tágitani kell lassan fokozatosan ujjal és ne feledd,ha azt akarod,h kevésbé fájjon $ újjig menj minimum attól függ milyen széles a farkad
2013. aug. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!