Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztésekor...

A szüzesség elvesztésekor néhány lány miért vérzik?

Figyelt kérdés
mármint végülis mi vérzik? megsérül bent valami, a hártya v mi okozza? (én már nem vagyok szűz, csak érdekel a dolog)
2013. aug. 17. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Elszakad a szuzhartya
2013. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Neeee könyörgöm mi ez a kérdés 18+ os a kategória légy oly kedves távozz
2013. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy szűz, és nem tudod hogy mi történik benned amikor elveszíted a szüzességed?? Gratulálok, hajrá..ilyenkor szégyellem, hogy lány vagyok :)
2013. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó, nem mindenki vérzik..
2013. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi..ha mégis fiú lennél..akkor is ultra gáz, hogy nem tudod miért vérzik egy lány!
2013. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-ös..tudom, hogy nagyon sokan nem véreznek.

De nem gondolod, hogy mielőtt egy lány elveszti a szüzességét kicsit tájékozódik a dolgok felől..h végülis mi fog történni..vagy csak megbeszélik a bnőkkel.


Fiúk esetében pedig a haverokkal..vagy ne menjünk messze, de biológia órán is megtanítják, hogy mi történik a szüzesség elvesztésekor.


Én ezt nagyon szégyellni valónak, és sajnálatos dolognak tartom, hogy ennyire tájékozatlanok mostanság a fiatalabbak..

2013. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 31topsecret válasza:
Ha nem tudod a választ erre a kérdésre, akkor vagy nem vagy még 18 (vagy 16, esetleg 14 se), vagy pedig biológia órán/órákon aludtál.
2013. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én még csak 13 vagyok de tudom miért vérzik
2013. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!