Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti most őszintén akkor mondaná...

Ti most őszintén akkor mondanátok valakire, hogy szű, ha már nincs meg a szűzhártyája? -. -

Figyelt kérdés
Jó oké,hogy van aki szerint akkor szűz a lány,ha nem volt fiúval,de most ezek alapján hazudhat a lány,hogy az,mert érezni úgyse éreznénk.
2013. aug. 18. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy figyelmes, és tapasztalt partnernek a másik partner minden mozdulata több mondattal is felér, így hazudni lehet, de a tettek, mozdulatok úgy is elárulják az embert.


Meg egyébként is mi értelme lenne azt hazudni? Nem jelent többlet előnyt, nem?

2013. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"van aki szerint akkor szűz a lány,ha nem volt fiúval" Hát nem van aki szerint, hanem konkrétan ezt jelenti az, ha valaki szűz. x) Ergo adott egy lány, aki mondjuk lovagol, és ebből adódóan elszakadt a szűzhártyája. Fizikailag nem szűz, de akkor is azt mondom rá hogy szűz, és ő is teljes nyugalommal mondhatja magáról, hogy az, hiszen még nem volt fiúval. A hazugság már egy más téma, nem értem, miért kéne bárkinek is hazudni erről.
2013. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért,ha valaki elesett biciklivel és elszakadt a hártyája az nem szűz?

Èszlény..

2013. aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki maga dönti el,hogy elhiszi vagy nem.

De ha egy pár kölcsönösen szereti egymást ezen átsiklanak

2013. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm a válaszokat!

:)

2013. aug. 18. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

A szűzhártya sok esetben elszakadhat. Mint ahogy előttem írták, lovaglás vagy baleset közben. De pl. torna közben is. vagy az egyik barátnőmnek akkor szakadt át mikor egy túl nagy tampont erőltetett magába. Vagy pl. aki ujjazza magát...

Hazudhat a lány, de miért tenné?

2013. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha csak fizikai tulajdonságok alapján szűz valaki, akkor a fiúk szűzesség nélkül jönnek világra :P

Ez inkább állapot, mint valamiféle testi tulajdonság...

2013. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!