Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuuuk! Ciki ha egy lany meg...

Fiuuuk! Ciki ha egy lany meg szuz 16 evesen, sot meg nem is csokolozott? Ti jarnatok ilyennel? (legyszi irjatok meg korotokat is)

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 14:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha ilyen buta, mint te, tuti nem.
2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

most miért lenne már buta?

amúgy nem gáz! veled nem járnék mert lány vagyok:d de ha fiú lennék nem hinném h zavarna:D

2013. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"most miért lenne már buta? "

1. Mert ilyen kérdés megfogalmazódott benne.

2.A kérdés feltevésének stílusa.

3.Fogalmazása...

Ha ezeket nem veszed észre, csatlakozhatsz te is hozzá.

2013. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

szánalmas ez az egész nextgen fiatalság... amilyen képeket látok már 98as kis szarosoknál is, jézusom. nem csoda, hogy a kérdező is ilyen baromságon aggódik. nagyon nagyon nagyon rossz évben születtél sajnos. amúgy simán ki lehet szűrni a normális srácokat, ha TÉNYLEG olyannal szeretnél ismerkedni. őket egész biztos nem zavarná, sőt, örülnének. ja, a normálisak fő jellemzője nem az ecsethaj. persze - istenments, hogy nagyképű legyek - én sem épp kockának nézek ki:D de azért akik ilyen nagy vagánygyerekek, azokról messziről látszik.

21/F

2013. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
nem ertem miert vagyok buta, mert feltettem ezt a kerdest??? a tobbieknek meg koszonom a valaszokat :)
2013. aug. 20. 15:12
 16/27 anonim ***** válasza:

#Kérdező: Igen azért, mert ahogy feltetted.

De már leírtam. Értelmezd, ha tudod!


#Ferenc herceg

Vicces, én is 21 vagyok és én is Ferenc :D de lehet csak skizofrén vagyok és épp magammal beszélek?!

2013. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
nem valószínű, a százalékaink alapján. legalább a jobbik énem lehetne népszerűbb. csak egy kicsit. bár miért ne lehetne két köcsög én:D
2013. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Ez is mutatja, hogy buta vagy, mert nem érted :)
2013. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

igen szívesen megismernék ilyet :)

f19

2013. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%
#17 én k_rvanépszerű vagyok ám, ne tévesszen meg a 65%, csak sok itt a buta, aki a helyes választ is leszavazza. :D
2013. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!