Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy nagyon jó barátom,21...

Gergyy kérdése:

Van egy nagyon jó barátom,21 éves múlt, de még mindig szűz, sőt mitöbb még nem is csókolózótt. Mi lehet a baj? Konkrétumok lent

Figyelt kérdés
Igazábol én és a haverjaim már sokat gondolkodunk azon mi lehet a baj vele. Úgy vesszük észre nem keresi a lányok társaságát, akárhova hívjuk folyton kitalál valamit csak hogy ne keljen eljönni velünk bulizni.. Mikor találkozunk vele szinte ugy vesszük észre nem is érdekli őt ez a téma, de valami miatt ugy gondolom hogy ö csak ezt mutatja viszont belül szenved...Lehet aszexuális vagy meleg?? Bár mi nem vesszük észre hogy közeledne felénk.. Gáz mert én 20 vagyok de már a 4. csajt fektettem le, haverom is párat, és erre ittvan a másik spanunk aki életébe mégcsak nem is csokolozott... Szerintetek jo ötlet lenne ha elvinnénk egy drogos buliba ahol könnyen kaphato csajok vannak, vagy esetleg kupleráj??
2012. nov. 5. 16:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
erre a problémára neki kell megtalálnia a megoldást, és nem nektek
2012. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:

Szerintem nem jó ötlet. Abból amit leírtál, égy úgy gondolom, hogy egy ilyen drogos buliba ahol mindenféle ribancok vannak nem menne el.

Én is 16,66 éves vagyok mégsem csókolóztam még és ha hívnának egy ilyen buliba, szinte biztos, hogy nem mennék el. Nem vagyok meleg, de én a lányoknál sosem kezdeményeztem eddig és akik eddig kezdeményeztek nálam, azok nem igazán jöttek be. :D

2012. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Persze, a drogos bulik mindig nagyon jók... Úgy hallottam, hogy a 107 tárcsázása után meg lehet szervezni az ilyeneket.
2012. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy sajnálom mert jó barátom és ha nem segítünk rajta akkor az évek csak telnek és ez egyre rosszabb lesz... a drogos bulit meg azért irtam mert ott a csajok kb nagyon könnyen kaphatok, 2 ha ö is szed valamit akkor feloldodik és talán tulesik az elsö szexuális élényén vagy akár egy csokon
2012. nov. 5. 16:11
 5/27 anonim ***** válasza:

Drogos bulit felesd el, azzal nem értek semmi. Ugyan itt tartanánk, ha befizetnétek neki egy szexpartnert. Az igazi problémát legbelül kell keresni. Azért tudom, mert én is ilyen voltam, de már részben kimásztam belőle. Az hogy meleg az kizárt. Egyszerüen nincs önbizalma.


A jó hír, hogy ez fejleszthető. Ha megfelelően csinálja, akkor 3-6-12 hónap múlva lepipálna téged is. A szociális inteligenciáját kell fejleszteni első sorban, azaz idegenekkel való kommunikációt, majd a társas kommunikációval folytatni.


Eleinte azért lesz számára nehéz, mivel "Közeledési Pánik" fog rajta eluralkodni. Olyan érzés, mikor a szivedet és a mellkasadat egy szíjjal szorítanák össze. Ez legyűrhető és ennek a félelem energiáját idővel átlehet alakítani. Ez a pánik egyfajta védelmi reflex, hogy megóvja a testi épségét. Tegyük fel, hogy ráhajt egy lányra és jön a godzilla barátja és összeveri. Ez egy durva példa, de az agyunk ilyen téren még mindig őskorban él. 2000-5000év alatti technikai fejlődést az emberi biologiánk nem képes lépést tartani.


Nem rég volt ismerősöm vadászni, aki arról mesélt, hogy lövés elött rávilágítanak a vadállatra. Kérdés: Miért nem menekül a fénytől? Mert ugyanúgy technikai alapú, és még nem tudják ösztönösen hogy íj módon a lámba = veszély. Ha hangos vagy, már elmenekülnek. Ez levezethető az emberi agyra is, attól függetlenül hogy tudatosan tudod, hogy nem lesz semmi bajod, de ösztönösen még is bepánikol.


Megoldás: Ezt a pánik ösztönt kell felülírni. Azaz shokkolni kell az elmét. Ez úgy vitelezhető ki, hogy szánszándékkal puffoltatni kell. Azaz szándékosan generálni az elutasítást a lányok részéről.

2012. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nagyon okos dolgokat irtál.. nemsemmi a megfogalmazásod... de addig míg ö saját maga nem dönti el hogy csajozni akar, addig nekünk sincs semmi esélyünk...
2012. nov. 5. 16:22
 7/27 anonim ***** válasza:

Igen. Neki kell elhatároznia magát. Ha szegediek vagyok, szívesen kezelésbe veszem a tagot.


Egy év múlva ha találkoznál vele a "tréningem" után, akkor fel se ismernél rá. Se stílusban, se viselkedésben. :) Meglepődnél, hogy olyan dolgokat is csinálna, amire te nem is gondoltál volna. Vagy még te se merted volna megtenni.

2012. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

barátként csak annyit tudsz tenni, h ráveszed, kommunikáljon veled, veletek a problémáiról, nyilván úgy, h ne érezze magát lúzernek veletek szemben

de gyanítom nem beszél róla, ezért nem is tudjátok, h ő valójában szeretne barátnőt, mint minden normális fiú

de ha nincs meg hozzá a kellő feszültségmentes, ítéletektől mentes hangulat, nem is fog beszélni róla előttetek, másban nem igen tudsz segíteni, mint meghallgatod, tanácsot adsz

2012. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
a másik hogy a tag elég fullos kéroba lakik, egyáltalán nem szegények jogsia van kocsija lesz, ami azért plusz egy jo pont a lányoknál mégha nem is néz ki jol annyira a srác...
2012. nov. 5. 16:38
 10/27 anonim ***** válasza:

figyelj. én hasonló cipőben járok, mint a barátod. igaz, én már nem vagyok szűz, de ettől függetlenül sokáig nem érdekelt a pasizás, most meg már, hogy érdekel, úgy érzem, ESÉLYTELEN normális partnert találni BÁRMILYEN szórakozóhelyen. mert valljuk be, oda a nagy többség egyéjszakásért megy (nyilván vannak kivételek, de azok nagyon ritkák). épp ezért nem célom buliban ismerkedni, és meg tudom érteni a barátodat, mert engem is iszonyatosan idegesít, hogy a barátnőim az ilyen helyeken állandóan össze akarnak hozni ezzel-azzal. aztán amikor nemet mondok, akkor jönnek a kommentek, hogy jaaaj de nyuszi vagyok, biztos látens leszbi, stb. ennek az lett a következménye, hogy gyakorlatilag sehová nem járok el velük, ahol potenciális d.gópartner van, mert nincs kedvem az egész éjszakát azzal tölteni, hogy ők pasit hajkurásznak nekem, miközben én erre abszolút nem vágyom.

ettől függetlenül ismerkedni lehet máshol is, pl. nagyobb baráti összejöveteleken, ahol mindenki hozza az ismerősét, meg annak az ismerősét, lehet, hogy ott nagyobb eséllyel találna magának párt. és az önbizalomhiány is biztos benne van, azon meg csak ő tud segíteni, ha akar. de a lényeg, hogy ne érezze azt, hogy ti "tukmáljátok" ezt a dolgot, mert annál jobban fog idegenkedni tőle (és tőletek is). 19L

2012. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!