Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korkülönbség-> szexuális...

Korkülönbség-> szexuális problémák. Többi lent. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki 19 éves, még nem vagyunk együtt, de már smároltunk meg beszéltünk is róla, de én csak 5 hónap múlva leszek 14 éves. Koromhoz képest elég érett vagyok, más a mentalitásom is, mint a korombelieknek. Én eldöntöttem, hogy 14 koromig nem fogok semmi olyat csinálni. Ő viszont egy nagyon helyes, népszerű, /ellentétben a többiekkel nem beképzelt és nagyképű/ focista. Viszont fontos neki ugye a szex. De tudom, hogy nem csak arra kellenék neki, mert hát akkor gondolom nem egy korombelinél próbálkozna. Nagyon jól érezzük magunkat amikor együtt vagyunk, de ugye van az a korkülönbség. Mit tanácsoltok? /Ne nézzetek r**ancnak, életemben rajta kívül csak egy sráccal smároltam és még nem is volt komolyabb kapcsolatom, nem is adom magam könnyen./
2013. aug. 21. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

nem lessz baj.

te irányítsd a szexet. ha fáj, hagyjátok abba, ha durvul, szintén hagyjátok abba, egy sűz lnnyal finoman kell bánni-

ha hepciáskodik, meg erőszakoskodik, rakjad ki a szűrét!

2013. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha most bármi ilyesmit csináltok, akkor őt konkrétan lecsukhatják...
2013. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első, te most bűncselekményre való felbujtást követtél el.
2013. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nehogymár lefeküdj egy 19 évessel...

Meg egyáltalán: senkivel.

2013. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De tudom, hogy nem csak arra kellenék neki, mert hát akkor gondolom nem egy korombelinél próbálkozna.


- Pont a korod miatt. Kis butus vagy aki azt hiszi szexelnie kell hogy megtartsa a pedo szemétládát.

2013. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Koromhoz képest elég érett vagyok, más a mentalitásom is, mint a korombelieknek."


Hogy hányszor hallottuk mi már ezt... minden kis 13-17 éves ezt gondolja magáról. De amúgy ha igaz lenne, nem vennéd be ezt a sztorit, hogy ő milyen helyes, népszerű stb. de mégsem csak szexre kellesz neki, de azért ugye "fontos neki a szex" csak úgy mellesleg. Erről ennyit. Azért kezdett veled, mert te tapasztalatlan vagy, és az ilyeneket könnyebb ágyba csalogatni.

2013. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Míg 14 nem leszel nem feküdhetsz le vele a törvény szerint, különben őt leültethetik. 5 hónapot ha vár rád akkor lehet nem csak szexre kellesz neki, ha meg igen akkor meg tanulsz az esetből...
2013. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 viktor123456 ***** válasza:
62%
Várd ki a 14-et.
2013. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom,hogy felejtsd el a srácot,te még csak egy 13-14 éves éretlen kislány vagy,Ő meg fiatal felnőtt akinek szüksége van a szexre neked meg még pár évig baromira nem.

Érdekes lenne ha 13 éved alatt már lett volna komolyabb kapcsolatod,meg több sráccal smároltál volna.Minden kis 13-14 éves érettebb a koránál,legalábbis azt hiszi.

2013. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akárcsak én 13 évesen :) Ne tedd!

17L

2013. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!