Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan felháborító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan felháborító a nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Sok olyan férfit (40-45) akik ratnak a nők körében, ezért a fiatal csajokat választják az idősebbek helyett, amit annyira nem ítélnek el... Nade ha egy 45 éves férfi egy 20 éves lánnyal él párkapcsolatban az miért elítélendő? Miért látja mindenki a lelki szemei előtt rögtön azt, hogy a pasi full gazdag és biztos csak a pénzért vannak együtt? Egy 20 éves lány miért ne adhatná meg azokat amire egy érett férfi vágyik ill fordítva? Nem egy példát tudnék mondani a témában, persze van sok ellenpélda is. Egyedül azt nem értem hogy miért ítélünk el úgy másokat hogy nem is tudjuk a dolgok igazi hátterét?
2013. aug. 12. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs, sok olyan férfit ismerek* akik aratnak.
2013. aug. 12. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem hiszi senki

[link]


[link]


Mi nem világos? Majd pont egy 20 éves lány nem ad a külsőségere.. reális..

2013. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kaszálni sem tudok,kombájnom sincs,de a 20 vagy fiatalabb csajok beindítanak,most is ilyet keresek,, :)
2013. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval egy 45 éves férfinek így kell kinéznie? Aki ad magára és sportol az bizony elmegy 35 nek is. Nem egy példa van előttem.
2013. aug. 12. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a nővérem normális kapcsolatban van így, ugyanilyen korral, amiket fent írsz. nem gazdag a pasi, totál átlagos, kinézetre is. egyszerűen jól érzik magukat egymással. mindenképp ítéletek vannak, ha gazdag azért, ha nem az akkor meg azért..

a férfi oldaláról: biztos kihasználja a fiatal lányt, örül, hogy beveszi a dumáját és megfektetheti.

nő oldaláról: biztos a pénze miatt van vele, vagy nem akar dolgozni így legalább eltartják.

az emberek hülyék, de ez van. én ismerek ilyet is olyat is. igazit is meg érdek kapcsolatot is. az emberek mindenen szeretnek csámcsogni. ez csak egy plusz tényező, amibe beleköthetnek.

engem megmondom őszintén, meg csak nem érdekelne mások véleménye.. :)

20N

2013. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A 35 is majd' kétszer annyi, gondolkozz már egy kicsit. Én egy nálam 3-4 évvel fiatalabb lánnyal sem tudnám elképzelni az életemet(nem 40, hanem 22 vagyok).


Ha van hozzá gusztusod, akkor csak nyugodtan, de azon ne lepődj meg, ha pár évvel később le leszel cserélve egy fiatalabbra - gyanítom te vagy a lány, egy 40-45 éves férfi nem kérdezne ilyen hülyeséget.

2013. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmnek is ilyen korú barátja van, ők jól megvannak több éve.


Először mindenkinek furcsa volt, de már megszokták. Meg tudod, minden csoda három napig tart, aztán egyszer ez is ugyanúgy lecseng, és nem érdekel majd senkit. De komolyan. Mindig csámcsognak az emberek azon, ami szokatlan, mert jól esik nekik, hogy a sivár életükben tudnak valamin károgni. De igazából ugyanolyan magasról lesz.rják az egészet, mint azok, akik alapból nem tesznek semmilyen megjegyzést az egészre. Egyáltalán nem érdekli őket az egész, hidd el.


Vállat kell vonni is kész.


22L

2013. nov. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl van misztifikálva az életkor, hány azonos korú szakít, válik, meg mittomén.

Ha nekik, kettejüknek jó, akkor mindenki más nyugodtan háborogjon.

2013. nov. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!