Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám kontrollálni...

Hogyan tudnám kontrollálni magamat?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, a barátom 17/L, és lassan két éve vagyunk együtt. Még nem feküdtünk le(tudom, hogy érdekes, de még nem volt alkalmunk, Anyukája például nem engedi még mindig, hogy együtt aludjunk). Eleinte minden szexuális közeledéstől a hideg kivert, ha arra kért, hogy vegyem le a nadrágot, már a sírás kerülgetett, de ezeket legyőztem. Kb. 1 évig csak én csináltam neki dolgokat(kielégítettem), ő semmit se, mert volt egy fertőzésem, amit sajna nem kezeltem jól ki, nem mentem dokihoz, nem részletezném. Aztán elkezedte csinálni Ő is nekem, de egyáltalán nem élveztem, SEMMIT nem éreztem. Az ujjazás fájt, szúrt, a szűjjal való kielégítésnél meg nem éreztem semmi jót. Így nem is sokat próbálkozott. Utána viszont egyre jobban elkezdtem élvezni, és egyre jobban vágytam dolgokra. Így mostmár csinálja nekem, viszont Ő úgy érzi, hogy én nem fogok tudni elmenni az első szexig, és én is úgy érzem. Így úgy szokott mostanában zajlani, hogy elkezd alul simogatni, meg csinálni dolgokat, közben én is neki, aztán ha elkell mennie kimegy a mosdóba, és utána megszűnik minden. Utána nem csinálja nekem, utána minden megy a maga módja szerint. Aztán késő délután megint megtörténnek a dolgok, ha elmegy megint úgy maradok. Pedig mostanában küldöm a jeleket neki. Aztán megbeszéltük, hogy ha szeretnék valamit mondjam, csak nekem ez még mindig nehezemre esik...

Viszont így én egész nap izgalmi állapotban maradok, ha nem izgat akkor is úgy maradok, és csak ezen jár az agyam, és rámászok, és szinte hiába csinálunk bármi mást, én ebben az állapotban maradok. Hogyan tudnám ezt elnyomni?


2013. aug. 22. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a barátom fiú.:)
2013. aug. 22. 22:35
 2/4 anonim válasza:
52%
Kúrjatok egy orbitálisat, az megoldja.
2013. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 viktor123456 ***** válasza:
Olvass utána a fogamzásgátlásnak és dugj vele.
2013. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egymás előtti maszturbálás nem csinál babákat, nem hordoz nemi betegséget, ha nem egymásra csináljátok, egészséges, stressz oldó, megismeritek egymást és kielégítő tud lenni.


Szex gyönyörű, de a védekezés fontos.

Nem csak a baba-gyártás okozhat gondot, hanem a nemi betegségek is. Használjatok kotont.


angolul tudóknak ajánlom továbbra is youtube-on LaciGreen csatornáját.

2013. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!