Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám kontrollálni...

Hogyan tudnám kontrollálni magamat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy idén végzek, és nem szeretnék ilyen lenni mint amilyen most vagyok.


Normális kapcsolatom még nemvolt, csak részegen (értitek remélem). Nem szeretnék részeg lenni 0/24-ben hogy normálisan viselkedjek.


Lényeg, hogy eléggé hiányzik már egy kapcsolat és emiatt szinte minden nőre ráhajtok, aki kedves velem. Tisztában vagyok hogy bunkóság, meg értem hogy hiányzik, de régen is úgy álltam hozzá, hogy az ilyen dolgok maguktól jönnek, nem kell érte futni, mint a kutya. Akkor igen, jöttek magától a dolgok, mivel viszonylag normális voltam (pont emiatt).


Hogy tudnák úgy "továbbtanulni" koliban, hogy ezt a hiányérzetet és a nőket úgymond félreteszem?


2013. máj. 21. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

TUDNÉK


Egyébként majd rájössz, hogy a koliban nem lehet 0/24ben nem részegnek lenni.

2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem is vagyok az, csak úgy félévente egyszer.


mégis sokkal jobban elengedem magam, és nem is nagyon veszek semmit gázosan komolyan.

2013. máj. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!