Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és 17 éves! Ez...

Szűz vagyok és 17 éves! Ez baj vagy ez így természetes? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tehát nagyon sok olyan kérdést látok ahol az áll hogy "szűz vagyok de megujjaztam magam" stb..

Viszont ma megpróbáltam én is életemben 1x feldugni az ujjamat a hüvelyembe de egyszerűen lehetetlen volt kb az ujjam negyede sem volt bent sőt és már rettenetesen fájt ezért abba is hagytam!



2013. aug. 22. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű nem voltál elég nedves.
2013. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én amikor elsőnek csináltam akkor 7 centi ment be.
2013. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy szűz vagy, nem baj egyáltalán. Ha izgatni akarod magad, akkor először a cicid izgasd, simogasd a belső combod, gondolj valami szexuális témára. Utána meg inkább a csiklód izgasd, mint a hüvelyed, vagy a kettőt együtt. Ha már szinte tocsogsz a nedvességtől, akkor próbálkozhatsz beljebb, de 17 évesen jó eséllyel a csiklódnál könnyebben érsz el orgazmust.
2013. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
7 centi?! Uhh..nekem szerintem 1-2 cm is alig lehetett!
2013. aug. 22. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor azthiszem én 16 centivel felejtős lennék:DDD

Főleg hogy 15 vagyok:D

2013. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia :) 20 vagyok szűz.. először én is így voltam mint te, de kádba ellazulva próbáltam még ki, ott ment a 2 újj :) utána már nem volt gondom h fájt volna :)
2013. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. aug. 23. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!