Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondja mindenki azt,...

Miért mondja mindenki azt, hogy rib, is leszek később?

Figyelt kérdés

18 éves múltam és szűz,nem azért vagyok még az ,mert ronda vagyok,hanem azért ,mert nem találtam még magamnak megfelelő fiút.


Mindenki azt mondja,hogy nagy k*r_va leszek,mert eddig nem voltam azt,szóval értitek...


Szerintetek igaz ez ?


2013. aug. 25. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert van aki ha megkóstolja a szexet, már egyből megváltozik, és sok pasitól sok helyen akarja.

Persze ez nem mindenkinél van így, de tudod hogy megy ez...

Ha van 10 valaki, akire ugyanaz igaz, és van 3 aki feltűnő a rossz dologgal, akkor mind rossz és az is marad.

Legalábbis a többség általánosítása miatt így látja majdnem mindenki, akinek nincsenek önálló gondolatai, csak a tömeggel tart.

Ha pont rólad kell nyilatkoznom, azt mondanám, hogy biztos nagyon válogatós vagy, és az is maradsz...

Valószínűleg a tökéletes pasit hajkurászod, majd egyszer rájösz, hogy ők sokkal szemetebbek az átlagos kinézetűnél, és jó lesz a normálisan kinéző, de rendes pasi.

De addig megbántanak legalább egyszer .

2013. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
irhatsz ;)
2013. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es az 1-es után stílszerű :D


amúgy ja.

Unokatesóm, srác, nagyon válogatós már 30 éves elmúlt, és csak tökéletes sunával tudja elképzelni a dolgot, pedig a lányok szerint csúnya...Úgyértem, egészséges, férfias, de nem jóképű--- ez van. Valszeg agglegény marad

2013. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért lennél ribi azért mert kefélsz? TÁN PÉNZT KÉRSZ ÉRTE? Ha nem, ha csak élvezetből vagy a fiúkkal akkor nem vagy ribi.
2013. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!