Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól nem számít...

Hány éves kortól nem számít "cikinek" ha valaki elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
16-18
2013. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Manapság sajnos már 12 évesen ciki,ha még szűz vagy!

Pedig nem maradtok le semmiről!

2013. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

sok mindentől függ, de 16 éves korodig próbáld meg kihúzni. Nyilván függ attól, hogy mennyi ideje vagy kapcsolatban, de amíg nem mernéd pl elmondani a szüleidnek, addig ciki...

Nem maradsz le semmiről, ha később kezded...

2013. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
még kapcsolatot se tartok senkivel , ráérek még :) a fiatalabbak még nem tudják mi a szerelem :) 12/F
2013. aug. 28. 09:09
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
nekem is ezt mondták hogy nem maradok le semmiről aztán annyira komolyan vettem hogy 22 voltam amikor elvesztettem. Szóval ha jön egy jó és biztonságos!! alkalom hát gyerünk
2013. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak 12 vagy, akkor nem kell pánikolni még...

Én 27 évesen vesztettem el, na az már tutira cikinek számított..:'D

Szerintem 16-ig még nem vészesen ciki manapság.

2013. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Szerintem 15 a minimum, maximum kor viszont nincs. De nagyon fontos hogy akárhány éves vagy, akkor veszítsd el a szüzességed, ha komoly párkapcsolatod van! Ne add csak úgy oda magad mindenféle jöttmentnek!:)
2013. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DöGanyé válasza:

Szerintem, 60+ felett nem számít cikinek.

Akkor már úgyis azzal lesznek elfoglalva, hogy szolgál az egészséged.

El is lehet mondani, majd azt hiszik, hülyeség.

Aztán elmégy egy patikába, veszől viagrát, és megtörténhet a csoda.


Viccen kívül, az a gáz, az a ciki egy normális érett fazon szemében, ha valaki 18 éves kora előtt veszíti el. Egyrészt, akkor még gyerek, de az is lesz 40 év múlva is.

Másrészt, ciki, ha 15 évesen vesztetted el.

És mikor 40éves formádra eljő a "Megvilágosodás" és megállapodsz valaki mellett, gyereketek lesz, és ha ő megkérdezi, te hánnyal voltál, vagy mikor vesztetted el, és nem mered elmondani, hogy 15, vagy nagyjából 50 különböző másik egyeddel voltál együtt, na, akkor tényleg Ciki.

Szóval, türelem rózsát teremt!

2013. aug. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
76%
A szerelmet, ami beteljesül, hogy lehet cikiségnek hívni?? 3 lányom van, és mindegyikről tudtam, mikor tart ott a szerelmük..Bár én is megbeszéltem édesanyámmal, ami bizony még a mai világra sem jellemző.De nekem egy csodás anyám volt,bár nagyon hamar elveszítettem..
2013. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Annta válasza:
30%
a szüzesség a legszebb ajándék, amit csak annak az embernek érdemes odaadni, akivel le akarod élni az életed (18)
2013. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!