Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SOS! Vannak itt olyan lányok...

SOS! Vannak itt olyan lányok akiknek nincs meg a szűzhártyájuk de még szüzek? ( továbbiak lent)

Figyelt kérdés

Fiúk! Hogy reagálnátok hogyha szex közben észreveszitek hogy a lány aki azt mondta nektek hogy szűz nem vérzik sőt szinte meg se kottyan neki a behatolás. Elhinnétek neki hogy fésűnyéllel szokott masztizni és azért van?

Vagy már el is áshatom magam?? :/

Fiúk! MIre gondolnátok egyből??



2013. aug. 28. 14:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék, hogy ilyenen problémázik:) Ha már oda kerül a sor, nem fogok ilyenen fent akadni, és más sem szerintem.
2013. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Érdekelne is ez bárkit. Meg hát miért hazudnál.
2013. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok szexuálisan tapasztalatlan nő van, aki nem vérzik. Meg olyan is van, akinek egyáltalán nem fáj.

Ezért miért ásnád el magad? Mégis milyen pasi az, aki a szexuális életed meg a vaginád miatt elítélne vagy háborogna? Megmondom milyen: olyan, amilyennel nem érdemes lefeküdni.

Dugd be azt a fésűnyelet tövig, csajszi, a pasiddal meg szexelj sokat. Mindenki másra szarj nagy ívben.

2013. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én fiú vagyok. Ne aggódj, ha valaki sokat sportol gyerekkorában, akkor ''elkophat'' a szűzhártya. Nem kell ezért aggódni... :)
2013. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 DreamWeaver ***** válasza:
31%
Ha nincsen meg a szűzhártyád, akkor már nem vagy szűz. :) ...ami nem zárja ki azt, hogy nem voltál még soha férfival. Nem csak a maszti, számos fizikai igénybevétel (pl. lovaglás, jóga, spárga) okozhatja a szűzhártya átszakadását, ha pedig eleve vékonyabb volt a szűzhártyád, ahhoz még nagy fizikai ráhatás sem kellett. Már miért lennél elásva? :) Szerencsére nem Indiában élünk, ahol kizárólag szűz lánynak van esélye komoly kapcsolatra és házasságra. A fésűnyeles sztorid teljesen hihető, plusz az első alkalom Számodra egy apró gonddal kevesebb lesz. Fel a fejjel! :)
2013. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szóval akkor már nem is mondhatom hogy szűz vagyok? hiába nem voltam soha férfival??://
2013. aug. 28. 15:08
 7/17 A kérdező kommentje:
most akkor ha egy fiú beledugja egy műpunciba akkor saját maga vette el a szüzességét? o.O
2013. aug. 28. 15:10
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

DreamWeaver hülye...


A szüzesség azon múlik, hogy megb**sztak-e már, nem azon hogy lifeg-e a puncidban egy bőrcafat!

2013. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
akkor ezt jól gondoltam csak az előtted vállaszoló miatt kérdeztem vissza .. :S
2013. aug. 28. 15:59
 10/17 DreamWeaver ***** válasza:
46%
A szüzesség fogalmát lehet ideologizálni, és lehet biológiailag nézni. Én az utóbbi szempont szerint írtam. Férfiaknál nincsen szüzesség biológiai értelemben, mert nálu(n)k semmilyen anatómiai elváltozást nem okoz az első alkalom. Nőknél a szüzesség elvesztése biológiailag a szűzhártya átszakadásával történik meg. De ettől egy nő nem lesz kevesebb. :) Akinek jobban tetszik ideológizálva, az ideológizálja. Vagy beszélhetünk arról is, lélekben ki az aki szűz még és ki az, aki már nem. A szüzességnek 1000 arca van.
2013. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!