Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » én 17 éves lány vagyok! és...

én 17 éves lány vagyok! és szeretném meg kérdezni hogy télleg ciki-e az hogy én még szűz vagyok! Sokan mondták már hogy inkább menjek el apácának mert már nem érne hozzám senki! ez igaz?

Figyelt kérdés
.
2013. aug. 28. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem az, de az a sok ismerősöd nem normális, lehet új ismerősöket kéne szerezned
2013. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem ciki, de nem éri meg sokáig húzni, bármelyik feminista mond is bármit. Nem nagyon kapdosnak a férfiak az olyan lányok után, akiknek nincs tapasztalatuk (ez mondjuk érthető). Bár még időben vagy.
2013. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát lehet!!
2013. aug. 28. 15:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nah, itt láthatjuk az 1000-ből 10 normális lány egyiket.nem ciki.akik cikinek gondolják, na ők tenyleg cikik.
2013. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
22/F éves vagyok és még szűz, egyáltalán nem érzem cikinek! Ez a mai romlott, ostoba világ teszi a tinikkel azt, hogy minél előbb dugjanak, ha elér egy kort már cikinek számít az, ha valaki szűz és el akarja veszíteni hirtelen felindulásból.......Ebből következnek a meggondolatlan terhességek és a többi, és a többi...
2013. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én barátnőm 19 és még szűz 3 hónapja vagyunk együtt.
2013. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
A dugás, meg a védekezés közt azért van különbség. Amúgy pont itt van a kutya elásva, hogy, ha valaki szexel, az szinte már bűnnek számít. Ébredjünk már fel, ez nem a középkor, senki nem veszít az értékéből attól, hogy már nem szűz, aki ezt gondolja, az sétáljon el balra és menjen a medvéhez.
2013. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
21/L vagyok, még szűz. Nem ciki, miért lenne az? Egyébként elárulom, hogy az egyetemi csoporttársaim között is akad jópár ember, aki még szűz. na és akkor mi van, ha ezidáig nem találta meg azt az embert, akivel átélné ezt? Inkább az ismerőseiddel lehet a probléma...
2013. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Nem a felkiáltójel az egyetlen létező mondatvégi írásjel! 17 évesen ennyi nyelvtant tudhatnál! Bár ahogy látom, van egy kérdőjel is a kérdésed kiírásában, tehát tudod, mi az, csak nem tudod, mikor kell használni! Egyébként a tényleg szót nem úgy írják, ahogy Te! És léteznek vesszők is! Szia!
2013. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten NEM ciki.

A ciki inkább az, ha valaki csak azért megy bele szexbe, mert cikinek érzi. Ebből lesznek az olyan csajok, akiken 24-25 éves korukra, mire esetleg elkezdenének férjben, családban gondolkodni, már átmegy a fél város, ezért minden pasinak már csak max egy dugásra lesznek jók, többre nem.

2013. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!