Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért álmodom minden éjjel, h...

Miért álmodom minden éjjel, h valakivel szexelek? Egy amúgy szűz L

Figyelt kérdés

eddig is gyakran voltak szexuális tartalmú álmaim, de ritkán (egy hónapban egyszer kb.) amíg szerelmes voltam nem fordult elő, na de most minden éjjel vmi fiúval (akit vagy ismerek vagy nem) szexelek keményen. most éjjel ÉNB Kristóf döntött falnak állva és csak fogtam a csupasz fenekét és nyomtam nyomtam hozzám erősen, hogy még-még.

riadózik a testem vagymi?:D több vagyok mint 18 és szűz.


2013. aug. 29. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól, hogy szűz vagy, még kívánhatsz ilyeneket :) De jó eséllyel vágysz rá, igen. Nyúlj magadhoz, valamennyit segíteni fog :)
2013. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:))) Igen, ez riadó... a tested/agyad úgy döntöttek, hogy változtatni kellene ezen a szűz állapoton:)

Jópofa vagy:)

2013. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi, sőt, ha már nem leszel szűz és sokáig nem lesz épp partnered, akkor is ilyeneket fogsz álmodni. Dolgoznak a hormonok. :D
2013. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is sokszor álmodok ilyet én fiú vagyok, de tökéletesen megértem a jelzést. Dugni kéne.
2013. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"eddig is gyakran voltak szexuális tartalmú álmaim, de ritkán" LOL
2013. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mert szűz vagy. én álmomban mindig nyalok.. valszeg mert ez izgat legjobban.. én is szűz vagyok.


20F

2013. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsi, nemrég keltem nem vagyok tökéletesen fogalmazókész még :D
2013. aug. 29. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezek az álmok a vaginád vészjelzései, én komolyan venném! :D
2013. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na majd én XD
2013. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

miattam vészjelezhet ahogy akar, akkor sem hiszem hogy csak ezért ágyba bújnék bárkivel.:) inkább megoldom magam


elfelejtettem írni, hogy privizők ne fárasszák maguk, nem ismerkedem, de azért köszi:) a válaszolóknak is

2013. aug. 29. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!