Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érvek szólnak aMELLETT,...

Milyen érvek szólnak aMELLETT, hogy közel 30 évesen, a nőkkel kapcsolatban mutatott teljes analfabetizmus mellett végül egy prostinál kössek ki?

Figyelt kérdés

Ezt az analfabetizmust úgy kell érteni, hogy nem csak kapcsolatom nem volt soha, de beszélgetni se tudok. Még a köszönéssel is hadilábon állok, pedig nem vagyok neveletlen.


Értelemszerűen kimaradt az életemből a tiniszerelem, az első csók, a szex, minden.


Kérem, hogy csak a kérdéssel foglalkozzunk, ne kössünk ki ott, hogy erre vagy arra próbáltok rábeszélni. Érveket szeretnék látni, amik alapján magam dönteni tudok. Köszi.


(Ez az alternatív kérdés, nem ugyanazt írtam ki újra. Itt a prosti pártiak véleményére vagyok kíváncsi.)


2013. aug. 29. 18:37
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fentről kimaradt megjegyzés: Aki ellenérvet szeretne írni, az kérem, ugorjon a másik kérdéshez. A lenti listán (lap alján) rajta kell lennie, illetve keresővel is megtalálható.
2013. aug. 29. 18:39
 2/17 anonim ***** válasza:
voltmár
2013. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Érveket szeretnél, ami alapján dönteni tudsz. De mégis miben? Hiszen te már eldöntötted, hogy prostihoz mész és meg ne próbáljunk lebeszélni róla.
2013. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

30 éves vagy és semmi tapasztalatod nincs! Ez a legnagyobb érv....

A fizetett nő ( de minőségi legyen) szép, csinos, nem felesel, nem kell neki semmit megmagyarázni..egyszóval..teljesen használhatod, egy darab hús...sőt ha arra kéred 'tanítson' azt is megteszi.


25/L

2013. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha barátnőd lenne, vagy nyomulnál egy csajra, akivel szexelhetsz is, az a személy anyagilag is, lelkileg is tönkretenne téged. Kiszívná a véred, mint egy pióca. Prostival lenni sokkal kíméletesebb - ami a lelki oldalt illeti - és sokkal gazdaságosabb - ami a rá fordított pénzt és a cserébe kapott gondoskodást, odafigyelést illeti. Tehát, egyértelműen be van bizonyítva, hogy jobban megéri q.vázni.
2013. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noydra ***** válasza:
Lusta vagyok a másik kérdésre menni ne haragudjál meg. Amúgy semmi hosszútávon jó dolog nem szól mellette.
2013. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Noydra: irracionális vagy és demagóg.
2013. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noydra ***** válasza:
And why? :) Ja most látom hogy a tied az előző hsz. Akkor inkább hagyjuk... Ennyire okos emberekkel veszekednem sem érdemes.:)
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak zárójelben megjegyzem, hogy ha már eldöntöttem volna, akkor nem itt kérdezősködnék, hanem mennék. Szerintem elég logikus.
2013. aug. 29. 19:36
 10/17 Noydra ***** válasza:
De miből gondolod, hogy ezen az oldalon bárki fog neked használható tanácsot adni egy ilyen kérdésben, mikor senki sem ismer? Lehetetlen segíteni az olyanokon mint te. Neten keresztül biztos legalábbis...
2013. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!