Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudom, hogy én szakítot...

Honnan tudom, hogy én szakítottam át a szűzhártyáját, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha szűz volt, azt érzem?

2013. szept. 1. 19:41
 1/6 anonim válasza:
Hát ha érezni nem is érzed akkor a csajon meg faszodon látni fogod, hogy igen. Mert csak ritkán nem véreznek. Viszont fájni eddig 1 en kívül mindnek fájt!
2013. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a szűzhártya mástól is elszakadhat. És ha nagyon felizgul, akkor nem mindenkinek fáj.


Az extra szűkség/tágság azonban mérvadó lehet.

2013. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ránézel a fütyidre utána, megláthatod a következményt, csak el ne ájulj a vértől.
2013. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De mi van akkor, ha nem vérzik? Olyan is van, hogy nem vérzik, mégis szűz volt!


Azt lehet érezni, amikor átszakítom a szűzhártyát? Akkor nehezebben megy beljebb a farkam a puncijába?

2013. szept. 1. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem vererztem, es konnyen becsuszott,de le sem tagadhattam volna hogy az vagyok, fajt, abba is hagytuk...Ennek mar 11 eve...par eve osszekeveredtunk, na az mar egeszen mas kaliberu szex volt,de elkalandoztam bocsi.

Szerintrm bizz meg a partneredben, ha azt monfja szuz, akkor az, ugy is kell kezelni.:-)

2013. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En sem vereztem ...es nekem is nagyon fajt..mi is abba hagytuk

Figyelj ra nagyon arra is amit mond es amit latsz az arcan...ram nem ugyelt csak magaval torodott es gondolhatod nem volt a legjobb...

2014. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!