Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bedugtam, de úgy érzem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bedugtam, de úgy érzem nem szakitottám át a szüzhártyáját, kellene valami óvintézkedést tenni? (SÜRGÖS)

Figyelt kérdés
nem használtam gumit, és elötte már elmentem mielött játszottunk volna
2011. júl. 8. 11:05
1 2
 1/16 Smartguy86 ***** válasza:

??? Aztán mégis hogyan éreznéd azt, hogy átszakad-e? Lehet, hogy nem is olyan a hártyája, aminek át kell szakadnia. Vagy már rég átszakadt, csak nem tudja...


Gumi nélkül bedugni felelőtlenség! Főleg, ha nem mostad le, miután elmentél. De az előváladékod még akkor is bevihet spermiumokat.

2011. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Dottorre ***** válasza:
79%

Kellene mindenképp...

Ha 72órán belül vagytok, akkor irány a nőgyógyász, esemény utáni tabletta iratás, kiváltás, és beszedés. Az oka az előző válaszban benne van. Ha az ágyban lehett nagyfiút játszani, akkor most kell az életben is, ha nem akarsz apa lenni...

Ha 72órán túl vagytok, akkor pedig irány az 1. patika, teszt vásárlás, és imádkozás... aztán vagy nőgyógyász, vagy csak spontán megbeszélés, hogy ilyet többet ne.

2011. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 napietus ***** válasza:

az mindegy, hogy a szűzhártya átszakadt-e, mert ha nem, akkor is átengedné a cuccot (ha nem így lenne, szerinted a menstruációs váladék hogyan távozna?).


szóval 72 órás mindenképpen, aztán legközelebb meg eszeteken legyetek.

2011. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Boldog babavárást!
2011. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi lesz a kicsi neve?
2011. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én rozalindára gondoltam ha lány és bendeguzra ha fiu! akkor gyogyszertárba esemény utániért.. 5000 huf? ma hajnalban történt
2011. júl. 8. 11:35
 7/16 napietus ***** válasza:

először orvoshoz, ő írja fel (nőgyógyász, praktikus ahhoz menni, akihez amúgy is jár, előtte telefonon jelentkezzen be, milyen ügyben, akkor lehet, hogy megírja a receptet, mire odaér, és nem kell sort várni).


úgy tudom, 7 eFt körül van. betegtájékoztatót nem viccből írják, a szerint alkalmazzátok, különben kidobott pénz! és minnél gyorsabban, mert telik az idő, és az első 24 órában a legjobb bevenni.

2011. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Van oylan gyógyszertár ahol recept nélkül is kiadják, csak ki kell fogni a jófej eladót,de háziorvos is felirhatja szerintem.Amúgy ez szemétség mert pl. nőgyógyász nem rendel hétvégén a házi orvosnál is csak ügyelet van és nem is biztos h. ő rendel akihez tartozol.
2011. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
igen, vészhelyzetben van ilyen, amit 12:30-as írt. de most nincs vészhelyzet, ma péntek van, csak van a közelben egy nőgyógyász. ha nem, akkor a háziorvos felírhatja, de utólag mindenképp el kell majd menni vizsgálatra.
2011. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Nem segit itt man csak a piocas ember!!! Eridj fiam Bendeguz..."


A nevek mar stimmelnek...

2011. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!