Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele a szülinapján?...

Lefeküdjek vele a szülinapján? Vagy az nagyon "megrendezett" lenne?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének,tudom,hogy elég botrányos a következő dolog.

Titokban együtt vagyok a mostohatestvéremmel 4 hónapja.Nem gondoltam először,hogy tartós lesz a dolog,mert neki a bmx,az úszás,a bulizás és a csajozás az élete.De megváltozott (lehet,hogy semmi közöm a változáshoz) és hamarosan születésnapja lesz.

Már mindent csináltunk a szexen kívül és tudom,hogy már nagyon szeretné.Tapasztaltabb nálam,mert több lánnyal is lefeküdt már,szóval bízom benne.

2 hét múlva lesz a szülinapja és akkor anyáék sem lesznek itthon,mert elutaznak pár napra,senki nem zavarna minket.

Nagyon szeretném már én is,de nem tűnne nagyon "megrendezettnek" az egész?Fiúk,ti ennek örülnétek vagy béna ötlet?



2013. szept. 2. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed.
2013. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ilyen ajándéknak.Már ha nem a mostohatesó lenne az a lány.
2013. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te tudod, de ez nagyon forró téma. Már közeli baráttal is necces összejönni, vagy rokon barátjával, mert mi van ugye, ha a kapcsolat rosszul sül el. De kvázi rokonnal... mi van, ha nem jön össze és rossz vége lesz?
2013. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aranyos kis ajándék, szerintem amúgy számít is rá.


Mostohatestvérek kapcsolatának helyénvalóságáról tovább lehetne vitatkozni.

2013. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

szerintem marha gusztustalan dolog és így is túl sokáig elmentetek.

le lehet pontozni.

2013. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi a gusztustalan? Nem vértestvérek, közük nincs egymáshoz ilyen szinten. Ha te összejössz egy csajjal, akinek az anyja mondjuk utána összejön az apáddal, akkor már nem kell a csaj, mert mostohatesók vagytok? :D Az ilyesfajta korlátoltságot sose fogom megérteni.
2013. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is számít rá. az tényleg elég cinkes, hogy mostohatesók vagytok, így a későbbiekre kivetítve gondolok, de ha már eddig is elég sok mindent csináltatok "együtt", akkor már nem hiszem hogy éppen ez fogja feladni..
2013. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nappal hugom estem dugom
2013. szept. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, megtörtént?
2014. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!