Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a szituáció megrendezett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szituáció megrendezett, vagy valós? (video)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_U8..


Előbb nézd meg, aztán olvass tovább.

Vicces, és annak szánt szituk, node, ahol a link megnyitja, és megcsókolja a csajt, szerintetek ez megrendezett jelenet? Nem bírom eldönteni, de meg kell hagyni, ha megrendezett, az elég jó alakítás.


2013. jan. 2. 05:45
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem kamu:D utána eltolja am:D
2013. jan. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak nem hiszem el, hogy nem vette észre hogy filmezik
2013. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ők NEM kamuznak! nincsen megrendezve, különben lehúzhatnák a rolót. ha már egyszer ennyire ostoba vagy, legalább tanulj meg angolul, és tudnád a választ a kérdésedre, ami mellesleg full felesleges volt.


ja és leszállhatnál már róluk, UNALMAS hogy naponta 2000 kérdést teszel ki!

2013. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha akarok, napi 2000 kérdést írok ki, ha bántja a szemed talán ne válaszolj rá.


Sem róluk, sem ebbe a kategóriába nem írtam még ki kérdést.


Tudok angolul, de nem értem ez miért teszi feleslegessé a kérdést.


Ostoba az, aki csak trollkodni jár ide.

2013. jan. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!