Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz a szűzzel? Vagy mit...

Szűz a szűzzel? Vagy mit gondoltok egy szűz lány inkább egy tapasztalt férfival veszítse el?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Azzal veszítse el akit szeret és vele akar lenni.

A szüzesség nem egy betegség, hogy minél gyorsabban be kell tömetni a pinádat egy 20+os fasszal.

2009. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
en is es a baratom is szuzek voltunk, es jo volt.
2009. nov. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Elsővel rohadtul egyetértek, szép megfogalmazás!
2009. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

kedves első!

érzelmek nélkül nem is akarom elveszteni,de nem is ez volt a kérdésem.

2009. nov. 2. 00:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
azzal veszítsd el akit szeretsz. ha azegy szűz fiú, akkor vele. ha nemszűz, akkor vele. teljesen baromira mindegy. úgyis akkor a legjobb, ha nemcsak szexről van szó, hanem érzelmek is vannak mögötte.
2009. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Hmm...

Ezen már gondolkoztam, és egyik mellett se tudtam dönteni.

Ha egy szűz lány szűz pasival fekszik le elsőnek, könnyebb lehet mindkét félnek, mert közös a felfedezés, úgy értem, egyik fél sem várja el a másiktól, hogy bombajó legyen elsőnek.

Viszont a szűz lány, nem szűz pasi esete annyival tekinthető "jobbnak", hogy a pasi már nagyjából tudja, mi kell egy nőnek. Itt inkább a csajokban lehet szorongás, hogy: "Mivan, ha elrontok valamit, hisz ő már tapasztalt?"

Én mindenesetre nagyon örülök, ha szűz pasival hoz össze a sors. :) Sajnos ez eddig csak 1X fordul elő.

2009. nov. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Olyannal, aki szereti őt, mert az fog rá odafigyelni, és annak lesz fontos, hogy neki is jó legyen. Lehet ilyen szűz srác is, meg nem szűz is, nem attól függ. Az, hogy a lány szereti, az kevés.
2009. nov. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szerencsésebb tapasztaltabb férfival, mert ha a kedves fiú amellett hogy szűz, esetleg nagyon büszke is, akkor a Te hibád lesz majd, hoyg enm jutottál ela csúcsra... bár az is nagyon szép tud lennni,amikor egymással veszítik el, és együtt vannak sokáig.. :) mérlegelj
2009. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
37%
Te vagye Rózsi?:DDD
2009. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Jajj hagyjátok már ezeket az érzelmeket. Dugni jó. Aki ilyet mond, hogy ő csak akkor akar szexelni ha szerelmes, az kifogást keres. Ezzel nyugtatja magát, hogy nem ő a szerencsétlen, hogy nem jut hozzá egy fasza nőhöz/férfihoz. Érzelmekkel tényleg jobb. De a pizza is jobb mint a pirtós kenyér. Akkor többet ne egyek pirítóst?

De fogok mert azt is szeretem.

2009. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!