Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom ma megújjazott, és...

Phon6 kérdése:

A barátom ma megújjazott, és aztmondta, hogy nem érzi a szűzhártyámat. Kicsit meglepődtünk mindketten. Mondjuk ha én csinálom magamnak akkor az egész újjam belemegy, de azért azt nem gondoltam volna, hogy elszakadt már? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma a barátom megújjazott most először és kicsit furcsán nézett mikor nem érezte a szűzhártyámat, és feldugta az újját teljesen és megsem éreztem. Mikor én csinálom magamnak , akkor is fel tudom dugni az újjam maximálisan, de azért azt nem gondoltam volna, hogy nincs meg a szűzhártyám, mert eddig még sosem véreztem emiatt. Létezik, hogy már elszakadt?

2013. szept. 9. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nőgyógyász a barátod?

azt se tudja mit kellene éreznie

2013. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem nőgyógyász a barátom, de tudja, hogy mit kellene éreznie, mert nagyon tapasztalt, és az egész családja szakmabeli.
2013. szept. 9. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudnia kellene hogy megvan e még a szűzhártyád vagy sem.
2013. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Egyedül a nőgyógyász tudja megállapítani, hogy szűz vagy-e még, de ő sem tudja azt, hogy a szűzhártya egy szexuális aktus, önkielégítés vagy épp sportolás közben szakadt-e át.


Átszakadhat:


Petting során: Ha a párod petting során az ujjával elégít ki, akkor jó esélye van annak, hogy a szűzhártya még az első szexuális aktus során átszakad.


Önkielégítés közben: Attól függetlenül, hogy egy tárggyal vagy épp a kezeddel elégíted ki magad, átszakadhat a szűzhártyád.


Sportolás során: A sportolók egy részénél észrevették, hogy a szűzhártyájuk átszakadt. Tehát ha te is rendszeresen sportolsz, akkor esélyes, hogy már a szűzhártyád átszakadt.


Nem szakadhat át:


Tampon használata közben: Nagyon kevés annak az esélye, hogy a szűzhártya átszakad a tampon használata során, hisz a szűzhártya rugalmas, így képes befogadni a tampont anélkül, hogy átszakadna.


Ha a csiklód izgatod: Ha önkielégítés során nem nyúlsz fel a hüvelyedbe, illetve más tárggyal sem elégíted ki magad, akkor a szűzhártyád a csiklód izgatása során nem szakadhat át.

2013. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. És sportolok is rendszeresen, és gondoltam is már rá, de ha átszakadt volna azt nem kellett volna megéreznem?
2013. szept. 9. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy a szűzhártyán vannak apró lukak, amin átfér az ujjad, vagy a tampon.
2013. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet ez a megoldás. Lehet, hogy mégvannak a szűzhártyámból maradékok esetleg, de egy része már biztos átszakadt.
2013. szept. 9. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác se mondhat ilyet, hiszen tényleg nem tudja, hogy mi kellene odabenn keresnie, s olyankor inkább a te izgatásoddal foglalkozzon, ne pedig a vizsgálódásoddal. A bimbó udvarodat nem centizte meg esetleg? Pff ...

Nagyon olyan szaga van ennek, hogy hülyére vesz téged, a női tartásodat és méltóságodat, s dominálni akar. Orvosoknak pedig sokkal intelligensebbeknek kellene lenniük.

Mellesleg a szűzhártya erős sportolás közben is elszakadhat.

2013. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem hiszem, hogy dominálni szeretne fellettem.
2013. szept. 9. 22:52
 10/11 anonim ***** válasza:
A családi tapasztalat semmi. Az állatorvos fia sem tudja milyen a tehénben turkálni.
2013. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!