Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a fogammal kiszakítom az...

Ha a fogammal kiszakítom az óvszert, akkor az egész szakad?

Figyelt kérdés
Szóval ha mikor felrakom a gumit, és még a számba veszem a barátom farkát, akkor, ha véletlen kiszakítanám a fogammal, azt észrevenném?
2013. aug. 7. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, észrevennéd. És igen akkor már nem szexelünk vele. Ezért nem értem meg az ízesített óvszereket. Oké, hogy ízes de néha okvetlenül is kiszakíthatja a csaj a fogával.
2013. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A vegen tuti eszre veszed...
2013. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szopás közben nem szokás fogakat használni
2013. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahha, köszi a tanórát, de nem hallottál még a véletlenről? :DD
2013. aug. 7. 14:54
 5/8 anonim válasza:
hát szerintem orális szexhez óvszert használt orbitális hülyeség. minek??? óvszerben alig érezni valamit és az arra való hogy ne ess teherbe. orálhoz tök felesleges kinyirja az élvezetet meg az egész lényegét a dolognak! ne legyetek finnyásak az orálban az a lényeg hogy nem fogod vissza magad különben tök kiábrándító az egész
2013. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is: Orállal is terjed nemi betegség, azért van ízesített, okostojás!


Másodszor: A barátommal először feküdtem le, és nem szereti a gumit, viszont tablettára később állok át. Ezért lelankadt, szóval valahogy fel kellett neki állítanom.

2013. aug. 7. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, kedves Kérdező!

Ha ő nem tiszteli, hogy nem szeretnéd (még) mérgezni a szervezeted, akkor nem tisztel téged.. ennyi

2013. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van? Tiszteli, ezért használtunk gumit. Azt, hogy akarom-e "mérgezni " (nevetséges vagy), magam, azt hadd döntsem el én. Az, meg hogy neki lelankadt nem azt jelenti hogy nem tisztel :DDD Ja és a kérdésemre nem válaszoltál.
2013. aug. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!